Włoska marka PINKO po kilku spokojniejszych sezonach wraca do swojego ulubionej stylistyki. Najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima 2018/19 jest seksowna, drapieżna, nowoczesna i pełna kolorów. Jej twarzą została modelka Stella Maxwell, której przebojowa osobowość idealnie pasuję do klimatu marki.

Nowa kolekcja PINKO to kwintesencja nowoczesnej, świadomej siebie kobiety. Znajdziemy tu dużo kolorów i kontrastujących ze sobą faktur. Projektanci nie bali się połączyć cętek z kratą czy futra z cekinami. Wszystko to tworzy mieszankę mieszankę sportowej elegancji, która doskonale sprawdzi się w życiu każdej aktywnej dziewczyny.

Aktywność to również jeden z powodów wyboru twarzy kampanii PINKO, którą jest Stella Maxwell. Jest to modelka, która nie zna pojęcia NUDA. Uwielbia ruch i prowadzi szalony tryb życia – wspina się, jeździ na deskorolce, surfuje, a do tego oczywiście czynnie pracuję pozując do największych magazynów oraz chodząc po wybiegach. Stella pozuję przed obiektywem Simone Falchetty, gdzie tłem są kolorowe wnętrza. Modelka ma również bardzo nietypowe towarzystwo. Na zdjęciach widzimy ją wraz z plastikowym gepardem. Choć lekko kiczowaty, to idealnie pokazuję dystans z jakim powinniśmy podchodzić do mody.

źródło: pinko.com