Pierwsze wydawnictwo M I S B H V Recordings

M I S B H V, czyli jedna z najciekawszych marek w świecie współczesnej mody pochodząca z Krakowa uruchomiła wytwórnię muzyczną i właśnie zaprezentowała premierowe wydawnictwo – M I S B H V Recordings EP, która znalazła się już na YouTube oraz Soundcloud.

M I S B H V regularnie serwuje ciekawe muzyczne projekty, a tym razem fascynacja i zaangażowanie w życie sceny klubowej zaowocowało narodzinami nowej wytwórni płytowej. M I S B H V Recordings łączy świat muzyki i mody. Tworząc pierwsze wydawnictwo, Thomas Wirski – dyrektor kreatywny marki sięgnął do kolebki muzyki klubowej, czyniąc z pierwszego wydawnictwa odświeżającą reedycję klasyki z nowymi remixami. Na wydanej w limitowanym nakładzie EP znalazł się DJ Hell z kultowym utworem “Copa” oraz nowe produkcje i remixy od artystów: Wolfram, MCNZI oraz Thomas Wirski – także DJ oraz producent muzyczny z wieloletnim stażem, który swoją obecność na scenie klubowej budował już od pierwszej dekady lat dwutysięcznych. Album dostępny jest w wyselekcjonowanych sklepach muzycznych na całym świecie oraz na platformach streamingowych.

W M I S B H V moda od zawsze współgrała z muzyką i stanowiła dla jej twórców jedną z większych inspiracji. W portfolio brandu znajdziemy nie tylko kolaboracje z innymi markami modowymi, ale także współpracę z festiwalem Unsound i kijowską CXEMĄ czy regularne imprezy pod szyldem M I S B H V organizowane w Warszawie, Paryżu, Berlinie i Los Angeles. W Warszawie M I S B H V zorganizowało głośny EUrave, aktywizujący młode osoby do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a w marcu tego roku imprezę w kultowym Sogo inaugurującą M I S B H V Recordings.
Dobór artystów na premierowym EP jest całkowicie pozbawiony przypadku. DJ Hell to legenda sceny electro i monachijski weteran sceny klubowej aktywny od lat 90., Wolfram to austriacki producent z Wiednia, związany z DFA Records i blisko współpracujący z Mobym, Peaches czy Grace Jones oraz MCNZI. Na EP-ce kultowe utwory zostają odświeżone we wzajemnych remiksach zaangażowanych artystów. “Copa” – oryginalnie wydana została w 1998 roku na “Munich Machine” DJ’a Hell’’a, a jej edit przygotował Wirski. “Rein” Wolframa usłyszymy w nowych, wersjach DJ Hella i MCNZI. Wydawnictwo powstało we współpracy z kuratorem sceny i wydawcą muzycznym Arturem Korycińskim, znanym jako King of Kong. EP’ka w formie 12-calowego winyla trafiła już do dystrybucji na całym świecie w kolekcjonerskim skórzanym etui oraz na platformy digital.

M I S B H V: FB (https://www.facebook.com/MISBEHAVE.MISBHV/)
EXAMPLE.PL