Pierwsza edycja Targów Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN

Rozważasz remont swoich czterech kątów, ale nie wiesz, jak się za niego zabrać? Brakuje ci inspiracji, aby nadać wnętrzom modny i jednocześnie funkcjonalny wygląd? Zapraszamy na I edycję Targów „Home Design”, która odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Wydarzenie skierowane jest do tych, którzy interesują się tematyką aranżacji wnętrz, jak i tych, których przestrzenna wyobraźnia zawodzi, a mieszkanie wręcz domaga się metamorfozy.

Remont domu to ważna sprawa. Wnętrza trzeba urządzić tak, by czuć się w nich swobodnie i komfortowo – w końcu tutaj każdy spędza większość wolnego czasu! Zazwyczaj jednak aranżacja własnego lokum może nastręczyć wielu problemów. Biorąc udział w wydarzeniu, dowiesz się, jak bez większych kłopotów dokonać metamorfozy czterech kątów. Zaproszeni architekci, projektanci, artyści, sklepy, producenci i firmy usługowe będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Ponadto każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie mógł zasięgnąć rady ekspertów.

1 / 1

Dwudniowe Targi HOME DESIGN to impreza bogata w wiele atrakcji. Jedną z nich są warsztaty „Plexi na ścianę”, na których będzie można zaprojektować swoją indywidualną kompozycję płyty na ścianę. Odbędą się również warsztaty z podstaw monotypii, czyli techniki ręcznego na zwilżonym papierze rysunku. Dodatkiem do wydarzenia będą prelekcje i konferencja tematyczna, na której zostaną poruszone najaktualniejsze tematy w dziedzinie aranżacji wnętrz. Zaangażowani do współpracy blogerzy, twórcy, projektanci uświetnią to największe na Podkarpaciu wydarzenie branży wnętrzarskiej. Wisienką na torcie będzie wystawa rzeźb Bartosza Banasika oraz prac innych twórców.

Targi to wyjątkowe pod względem wystroju, wyposażenia i aranżacji wydarzenie. Wśród wystawców przeważają polskie marki, ponieważ imprezie przyświeca idea pokazania szerszej publiczności „perełek” polskiego designu i wnętrzarstwa. Nie zabraknie też topowych marek i producentów mebli, funkcjonalnych akcesoriów domowych, jak i designerskich przedmiotów.

HOME DESIGN jest też świetną okazją do promocji firmy lub usług, jak i networkingu . Uczestnicząc w tym wydarzeniu możesz: zaznaczyć swoją obecność na rynku wnętrzarskim, zaprezentować nowe produkty, pozyskać nowych klientów, nawiązać kontakty branżowe.

Serdecznie zapraszamy

http://targihome-design.pl/