Pielęgnacja w zgodzie z naturą – D’ALCHÈMY

Poszukując skutecznych kosmetyków do pielęgnacji skóry, nieustannie stajemy przed dylematem, czy korzystać z dobrodziejstwa natury, czy raczej inwestować w zaawansowane technologie. Dzięki organicznym preparatom D’ALCHÈMY wybór nie musi być trudny! Urzekające niezwykłymi zapachami, wegańskie kosmetyki D’ALCHÈMY stworzono na bazie starannie dobranych substancji roślinnych, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki. Wielokrotne testy i badania laboratoryjne zapewniają klientom nie tylko maksimum bezpieczeństwa, ale również spektakularne efekty.

# MISTRZOWSKIE RECEPTURY
W D’ALCHÉMY nie ma miejsca na składniki nieistotne. Każdy preparat zawiera min. 98% perfekcyjnie dobranych bio-składników o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i potwierdzonej badaniami, wysokiej skuteczności. Ich działanie wzmocnione jest przez starannie dobrane, czyste olejki eteryczne (takie jak: z róży damasceńskiej goździkowy, pomarańczowy, lawendowy) oraz aktywne biologicznie hydrolaty roślinne, które z powodzeniem zastąpiły zwykłą wodę.

# EFEKT WOW
Już po pierwszej aplikacji preparatów D’ALCHÉMY można dostrzec różnicę, a przy regularnym stosowaniu – efekty wręcz zadziwiają! Skóra odzyskuje promienny wygląd, staje się wyraźnie młodsza, jędrniejsza, bardziej zrelaksowana. Kosmetyki, mimo że wykazują intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające czy regeneracyjne, nie obciążają skóry i nie wywołują podrażnień. Za to błyskawicznie się wchłaniają, przynosząc skórze natychmiastową ulgę i odprężenie.

# URZEKAJĄCE ZAPACHY
Stosowanie kosmetyków D’ALCHÉMY to czysta przyjemność – duża w tym zasługa naturalnych i szlachetnie pachnących olejków eterycznych, których niezwykłe mieszanki stały się znakiem rozpoznawczym marki. Każdy z produktów fascynuje niepowtarzalnym aromatem, który doskonale pobudza zmysły i długo utrzymuje się na skórze.

# JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Aluminiowe tuby oraz opakowania ze szkła biofotonicznego zachwycają prostotą i elegancją. Nie jest to jednak wybór przypadkowy – szklane, ciemne słoiczki zapewniają doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV, gwarantując wysoką biowitalność oraz stabilność mikrobiologiczną preparatów D’ALCHÉMY. Sprawiają, że kosmetyki w pełni zachowują swój kolor, barwę, zapach i konsystencję, a także pełne właściwości pielęgnacyjne.

# BEZ SYNTETYKÓW
W preparatach D’ALCHÉMY na próżno szukać syntetycznych substancji aktywnych oraz zapachów! Mało tego, marka poszła o krok dalej – zrezygnowała z jakichkolwiek substancji odzwierzęcych, tj. pochodzących ze zwierząt żywych czy martwych (np. kolagen, kawior, lanolina) jak i z produktów przez zwierzęta wytwarzanych (np. miód, mleko). Ponadto żaden z preparatów D’ALCHÉMY ani surowców wykorzystywanych do ich produkcji nie był nigdy testowany na zwierzętach. To wszystko sprawia, że produkty D’ALCHÉMY są polecane zarówno dla wegan jak i wegetarian.

# TOPOWE KOSMETYKI
D’ALCHÉMY to młoda marka, która dzięki rewelacyjnym produktom zyskała sympatię i uznanie Klientów, a także liczne nagrody, zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Purifying Facial Cleanser, Age‑Delay Eye Concentrate czy też Neck & Décolletage Wrinkle Refill to preparaty, które szybko stały się BESTSELLERAMI w swoich kategoriach i na stałe zagościły w kosmetyczkach kobiet na całym świecie.