Patrizia Aryton :: z pasji do mody i kobiecych wdzięków

Patrizia Aryton to Polski brand, który już od 30 lat ubiera kobiety w doskonale wykonane i skrojone ubrania. Historia polskiego brandu opowiada o pasji do mody oraz pragnieniu podkreślenia i wydobycia kobiecych wdzięków Klientek na przestrzeni trzech dekad. Z okazji swoich 30 urodzin, marka stworzyła ponadczasowy płaszcz Evercoat, który dostępny jest w limitowanej ilości!

Ten rok jest wyjątkowy dla słynącej z płaszczy marki Patrizia Aryton, która świętuje trzydzieste urodziny. Najmocniejszym elementem, z którego zresztą słynie marka, są płaszczę. To również one grają główną rolę w kampanii sfotografowanej przez Marcina Kempskiego. Modelki w niewymuszony sposób pozują na zielonym tle, które tworzy spójną kompozycję z kolorystyką kolekcji. To opowieść o dwóch indywidualnych kobietach, które łączy zamiłowanie do elegancji i wygody. Pod stopami modelek można zauważyć nietypowe podłoże w odcieniu ochry, której barwy przeplatają się w nowych projektach Patrizia Aryton. Naturalne fryzury i makijaż są kontynuacją manifestu marki pod hasłem: „Jesteś idealny, kiedy jesteś sobą.”.

Na szczególna uwagę w nowej kolekcji zasługuję płaszcz Evercoat. Powstał on na podstawie jednych z pierwszych konstrukcji płaszczy marki! Jest to nie tylko modny powrót do przeszłości, to przede wszystkim hołd dla Klientek, które od trzech dekad są wierne polskiej marce. Ten niezwykły płaszcz zaprojektowany został w trzech różnych modelach. Daję to Klientkom możliwość znalezienia tego idealnego, który najbardziej będzie pasować do charakteru, jak i sylwetki swojej właścicielki. Ecercoat występuje w trzech różnych długościach, każdy z nich posiada pasek i kaptur, dzięki czemu można go wystylizować na ponad 10 sposobów. Do tego dochodzi również 5 różnych kolorów m.in. w barwie kamelowej – uwielbianej przez Klientki brandu.W kolekcji Patrizia Aryton na sezon jesień-zima 19/20 oprócz płaszczy, znajdziemy pełne kobiecego wdzięku sukienki, jedwabne topy czy ultra modne plisowane spódnica. Wśród barw w kolekcji wyróżnia się: butelkowa zieleń, odcień wysuszonego hibiskusa oraz przyciągający wzrok ugier.

Fotograf: Marcin Kempski | Ilikephoto
Stylizacje: Michał Koszek
Modelka w krótkich włosach: Greta | AS Management
Modelka w długich włosach: Sylwia | Made by Milk
Make up: Aneta Kostrzewa
Włosy: Michał Bielecki / Wella Professionals
Koncepcja: Patrycja Cierocka-Szumichora, Justyna Sobierajska-Gadzińska