Paolo Peruzzi :: wysoka jakość w przystępnych cenach

Marka Paolo Peruzzi gości na polskim rynku od 2011 roku. Od ośmiu lat nieustannie rozwija swoje portfolio w każdym sezonie dodając nowe produkty. Bazuję na wysokiej jakości produktach galanteryjnych wykonywanych zarówno ze skór naturalnych, jak i skóry ekologicznej. Dzięki czemu trafia  w szczególne potrzeby i oczekiwania klientów.

Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskiego rynku galanteryjnego. Wcześniej zwolennicy dodatków skórzanych mogli wybierać, jedynie pomiędzy produktami znanych marek w zatrważająco wysokich cenach, a wątpliwej jakości akcesoriami szytymi głównie na Dalekim Wschodzie. „W Paolo Peruzzi zainspirowaliśmy się dziełami włoskich projektantów, czemu zawdzięczamy niejedną wyjątkową kolekcję skórzanych akcesoriów damskich i męskich produkowaną właśnie z włoskich skór”” mówią założyciele marki, i dodają – „Wykorzystując tradycyjne rzemiosło, położyliśmy kres niskiej jakości dodatkom skórzanym”.

W każdy model sygnowanym logiem marki twórcy wkładają swoje serce. Dzięki temu powstała niebanalna marka, która nieustannie poszukuje nowych kierunków rozwoju. Klienci otrzymali niebagatelną możliwość kupowania wysokogatunkowej, solidnej i modnej galanterii w przystępnych cenach. Dzięki temu, wysokiej jakości akcesoria skórzane są obecnie dostępne dla każdego. Przestały być zarezerwowane jedynie dla klientów biznesowych.

W Paolo Peruzzi każdy produkt to wyjątkowy model. Twórcy marki podczas produkcji przywiązują ogromną wagę do najdrobniejszych detali. Nie znajdziemy tu akcesoriów z wadami produkcyjnymi, które wymagałyby szybkiej naprawy. Zanim jakikolwiek produkt trafi do klienta, dokładnie sprawdzana jest jego funkcjonalność. To daje gwarancję, że konsument otrzymuje najwyższej jakości galanterię skórzaną.

Pierwsza kolekcja marki o nazwie Italy, składała się głownie z męskich i damskich portfeli skórzanych. W ekspresowym tempie stała się ona prawdziwym hitem sprzedażowym. „Od początku wiedzieliśmy, że inspiracje ekskluzywnym, włoskim stylem to doskonały trop. Dzisiaj w wachlarzu naszej oferty klienci oraz klientki odnajdują kilka wyjątkowych kolekcji. Wśród nich dalej znajduje się Italy oraz nieco młodsza od niej kolekcja City. To koncept, gdzie postawiliśmy nie tylko na klasykę, ale też swobodniejszy, miejski styl casual” – mówią twórcy marki.

Obecnie twórcy marki skupiają się na produktach wpisujących się w popularną stylistykę vintage, oraz nie stronią również od stylu eko. Dlatego w propozycjach najnowszych produktów można odnaleźć płócienne torby. Motyw zabawnego nadruku i trwałe płótno to doskonałe rozwiązanie na upalne lato i wakacje. Produkty powstają na bazie innowacyjnych projektów. Szyte są głównie w rodzinnych szwalniach na terenie Polski, jak i za granicą. Każde z akcesoriów jest wykonywane z najwyższą starannością, dzięki czemu klient inwestuje w wysoką jakość, która jest odporna na skutki upływu czasu i intensywne użytkowanie.

Ekskluzywna galanteria skórzana Paolo Peruzzi to rozwiązania nie tylko dla sektora biznesowego. Bogaty asortyment Paolo Peruzzi pozwala każdemu na znalezienie solidnych i modnych dodatków odzieżowych. Marka posiada osobne kolekcje dla mężczyzn, kobiet i młodzieży. Znajdziemy wśród nich zarówno propozycje zupełnie klasycznych, eleganckich akcesoriów, jak i dodatków w swobodnym casualowym stylu. Niezależnie, czy szukasz eleganckiej męskiej aktówki, ekskluzywnej torebki męskiej lub młodzieżowego portfela, w ofercie odnajdziesz wyjątkowe akcesoria w różnorodnych fasonach i stylach.

Będąc otwartym na potrzeby i oczekiwania zróżnicowanych profili klientów, Paolo Peruzzi nieustanie się rozwija. Jeśli potrzebujesz wyjątkowego prezentu, szukasz modnej torebki lub portfela lub ciekawego plecaczka damskiego ze skóry, to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą marki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.Pakamera.pl!