Otwarcie sezonu! Koncert Łona i Webber & The Pimps. Meek, Oh Why?

Wielkie święto hip-hopu w Ośrodku Kultury Ochoty. 3 września w Parku Szczęśliwickim zagrają: szczeciński duet Łona i Webber z The Pimps oraz przedstawiciel młodego pokolenia Meek, Oh Why?

Łona i WebberOKO wraca do swojej hip-hopowej tradycji i na dobre rozkręca scenę. Przed nami długo oczekiwany w Warszawie koncert duetu – Łona i Webber. Będzie to jeden z przystanków na najnowszej trasie koncertowej z towarzyszącymi im muzykami z The Pimps. Przed szczecińskimi artystami zagra Meek, Oh Why? – twórca młodego pokolenia, autor przebojów łączących współczesną muzykę rozrywkową i rap.

Meek, Oh Why?Gwiazdom towarzyszyć będą warszawscy DJ-e z kolektywu Soul Service: Burn Reynolds i Papa Zura, którzy podkręcą atmosferę na swoich winylach . W rytmie rapu, funku i soulu zaprezentują się również tancerze breakdance, trenujący na co dzień w Ośrodku Kultury Ochoty, a całość poprowadzi duet Mąka i Sierber, związany od lat z kulturą hip-hopową.

Rozkład jazdy:
• 18:00 – rozpoczęcie imprezy, Dj-sety, breakdance
• 19:00 – koncert Meek, Oh Why?
• 21:00 – koncert Łona, Webber & The Pimps

W ramach imprezy będzie zorganizowana również strefa gastronomiczna.

Wstęp wolny!

Łona i Webber – to pochodzący ze Szczecina duet, w skład którego wchodzą raper Adam “Łona” Zieliński i producent Andrzej “Webber” Mikosz. Cechuje ich niebanalny styl Łony, pełny inteligentnego humoru, słownych gier i posługujący się zręczną puentą oraz kompozycje Webbera, które ze smakiem nawiązują do różnorodnych stylistyk hiphopowych, łącząc je ze światem analogowej syntezy i akustycznych instrumentów.

Meek, Oh Why? czyli Mikołaj Kubicki – lider i założyciel zespołu, autor tekstów, wokalista i trębacz. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. W twórczości Meek, Oh Why? słuchacz odnajdzie dwa, z pozoru przeciwstawne, pierwiastki: tętniące życiem miasto, młodość we współczesnym ujęciu, komentarz do aktualnych zjawisk i wydarzeń, ale także elementy romantyzmu, liryki i myśli utopijnej.

Jeśli chcesz być na bieżąco w wydarzeniach muzycznych w Warszawie i nie tylko koniecznie śledź nasza zakładkę MUZYKA.