Opene’er Festival niestety już za nami. Co działo się podczas trzynastej edycji tej imprezy? Które koncerty nas zachwyciły i jak prezentował się tegoroczny dress code? Sprawdźcie!

Najlepsi wykonawcy, świetna atmosfera i ciekawi ludzie. Nie, nie cytujemy sloganu reklamowego. Taki jest właśnie Opene’r Festival. Rokrocznie  impreza przyciąga tysiące fanów muzyki, a także teatru i sztuki. W czym tkwi sukces tego wydarzenia? Organizatorom udaje się sprowadzić do gdyńskiego Kosakowa zagraniczne gwiazdy największego formatu oraz najciekawszych polskich artystów.

Jak było w tym roku? Tym razem kalosze się nie przydały. Zamieniliśmy je na modne, ale przede wszystkim wygodne sneakersy. Reszta bez zmian. Nie zabrakło oryginalnych przebrań, czy nakryć głowy (szczególnie zauroczyły nas te przypominające flemingi i konie!). A tłumy jak zawsze szalały pod sceną, w końcu nie bez przyczyny Polaków nazywa się „najlepszą publicznością na świecie„. Na długo zapamiętamy koncerty Pearl Jam, Rudimental, Jacka White’a oraz Phoenix. To wszystko uchwycił swoim smartfonem nasz fotograf, Filip Blank. Enjoy 🙂