Opaski do włosów - gdzie kupić modne ozdoby na głowę?

Opaski do włosów to element, który towarzyszy kobietom niemalże od początku ich życia. Jest nie tylko praktyczna, ale również jest pewnego rodzaju biżuterią. W tym sezonie ozdoby do włosów przeżywają swój renesans! Opaska to absolutny must have – gdzie kupić najmodniejsze wzory? Podpowiadamy!

Poszukując modowych nowości, zawsze staramy się stawiać na wyjątkowość, jakość i oczywiście design. Wszystko musi być na najwyższym poziome, tutaj nie ma mowy o kompromisach. Marka Zoria Koncept jest świetnym przykładem tego, że wszystkie wymienione przez nas cechy można połączyć w jednym produkcie. Opaski do włosów oferowane przez ten polski brand to stylowe akcesoria, które wykonane są z wysokiej jakości aksamitu, jedwabiu i wegańskiej skóry. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie ozdoby do włosów są wykonywane ręcznie w Polsce! Również ciekawa jest sama nazwa marki – Zoria to jedno z imion słowiańskiej bogini Zorzy. To córka Nieba, siostra Słońca i kochanka Księżyca. Władczyni świtu i zmierzchu, odpowiedzialna za tkanie złotej nici ludzkiego życia. Przynosi miłość, pomyślność i szczęście. Ten mistyczny akcent pojawia się tutaj nie bez powodu. Twórcy marki chcieli by ich ozdoby do włosów były nie tylko pięknym dodatkiem, ale również pewnego rodzaju talizmanem, który doda pewności siebie, wywoła uśmiech i zainspiruję do tego by sięgać do gwiazd i wziąć sprawy w swoje ręce. Produkty marki Zoria Koncept można odnaleźć na platformie Pakamera.pl. W ofercie nie brakuję stylowych ozdób na głowę – są to między innymi jedwabne opaski do włosów i aksamitne gumki.

Marką, która również zwróciła naszą uwagę na platformie Pakamera.pl jest girlsBAND. Opaski do włosów ich projektu nieco różnią się stylistyką od tych u Zoria Koncept. Są one w całości wykonane tylko z materiału i nie posiadają usztywnień. Stylistyką przypominają nieco turbany – na przodzie posiadają charakterystyczny dla nich splot. Jak podkreślają twórcy marki, opaski do włosów od girlsBand wykonane są ze starannie wybranych i wyselekcjonowanych, wysoko gatunkowych tkanin. Uszyte są z pasją i miłością, a przede wszystkim z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Modne opaski na głowę to jednak nie jedyny produkt w ofercie marki. Wśród propozycji znajdziemy również gumki do włosów w najróżniejszej kolorystyce. Oczywiście wszystkie produkty można znaleźć na platformie Pakamera.pl.

opaski do włosów zoria

Zoria Koncept

Po więcej modowych inspiracji zaglądajcie koniecznie do naszej zakładki MODA! Przeczytacie tam ciekawe artykułu o tym co się nosi, oraz gdzie upolować najlepsze okazje!