Nowa kolekcja OWO! BLIŻEJ Twojej skóry i Ciebie.

Odkryj BLIŻEJ. To kolekcja blisko Twojej skóry i blisko Ciebie. Otul się tym, co naturalne – dobre dla Ciebie i naszej planety. Poczuj obłędną miękkość i lekkość, poczuj przewiewność i komfort. Poczuj się BLIŻEJ. Natury i samej siebie z marką OWO.

Nowa kolekcja OWO

fot. Paulina Popielarska

Bliżej to odpowiedź na potrzeby OWOGirls. Są dobrze znane, sprawdzone i lubiane fasony oraz debiutanci – wygodne spodnie i bluzy z cudownie miękkiego muślinu. To ubrania, które ze względu na swoją dopracowaną w najmniejszych detalach konstrukcję i wysokiej jakości materiały zostaną z Tobą na lata. Wszystkie elementy
naszej nowej kolekcji z łatwością dopasujesz do tego, co masz już w swojej szafie i do wcześniejszych dropów OWO.

Wybraliśmy materiały, w których poczujesz się dobrze. Przyjazne Twojej skórze i naszej planecie. Szlachetny len o strukturze jodełki, certyfikowaną, organiczną bawełnę, gładką/delikatną wiskozę i miękkie jak chmurka muśliny. Nie mogliśmy odmówić sobie zabawy ich fakturami i splotami. Dzięki temu poszczególne elementy kolekcji są tak różne w dotyku, ale tak samo przyjemne dla Twojej skóry.

Kiedy tworzyliśmy BLIŻEJ, inspirowała nas natura. Dostrzeżesz to w kolorystyce i zróżnicowanych strukturach materiałów, z których uszyliśmy kolekcję. W stonowanej palecie zieleni, niebieskości, czerwieni i czerni będzie Ci dobrze w mieście, na plaży i łące.

Poczuj się BLIŻEJ siebie

Kolekcja marki dostępna tutaj.

Właścicielka firmy/ Projektantka: Aleksandra Urbanek

Sesję zdjęciową do Kolekcji Bliżej wykonała: Paulina Popielarska