Nowa kolekcja marki dzky :: kolaboracja z Magdą Reshką

Nowa kolekcja marki dzky. właśnie ujrzała światło dzienne. Skierowana jest dla osób, które jako filozofię życia przyjmują – kontrola nad sobą i własnym światem, a ubrania, które noszą dopasowują się do ich stylu życia.

Maciej Sieradzky to polski projektant mody pochodzący z Łodzi. Szerszej publiczności znany od 2014 roku, dzięki wzięciu udziału w pierwszej edycji programu „Project Runway”. Pomimo braku wygranej – zdobył II miejsce, to zdecydowanie zyskał on największą sympatię widzów. Ubrania młodego, zdolnego i przy tym bardzo nieśmiałego projektanta, często noszą polskie gwiazdy jak i ludzie na ulicach. Niedawno jego marka dzky. świętowała premierę nowej kolekcji. Co w niej znajdziemy? Typowe dla estetyki marki produkty nacinane, miejskie torby oraz pierwszą kolaborację z łódzką artystką Magdą Reshką.

Magda Reshka to łódzka ilustratorka, projektantka, artystka. Tworzy portrety współczesnych bogiń, kobiet, wariatek. One o czymś myślą, czegoś chcą, coś je uwiera. Są silne, kruche, wyuzdane, a jednocześnie skromne, nienasycone, niewyżyte. Wyraziste kolory i charakterystyczna kreska to właśnie Reshka. W kolekcji pojawiły się wyjątkowe t-shirty z ilustracjami artystki. Jest to edycja limitowana dlatego nie czekajcie, koniecznie sprawdźcie! Kolekcje można już znaleźć na platformie Pakamera.pl!

Przed obiektywem Jakuba Woźniaka stanęła Samuela Górska która w idealny sposób oddała kobietę niezależna i nowoczesną.

Zdjęcia: Jakub Woźniak
Modelka: Samuela Górska
stylizacja: Aleksandra Kapka
Fryzjer/Makijaż: Anna Sokołowska