Kryształowy obcas z drewnianą platformą a do tego jeszcze intensywny turkus. To przepis na sukces i zarazem but idealny według marki Minna Parikka. Poniżej przedstawiamy jej najnowszą kampanię reklamową powstałą przy współpracy z Janine Rewell – utytułowaną fińską ilustratorką.

Minna Parikka to marka pięknych butów dla ekscentryków. Surrealistyczne detale bawią i bezdyskusyjnie hipnotyzują. Projektantka mówi że jej projekty są jak listy miłosne jednego buta do drugiego. Czasami trzeba sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji i dać się im poprowadzić w świat nowej przygody. W końcu życie jest zbyt krótkie, aby brać je na serio.

Nowa kampania reklamowa marki jest jak jej buty. Zaskakująca, piękna, kolorowa i zdecydowanie wywołująca efekt „wow”. Zrealizowana przy współpracy z fińską Ilustratorką sesja zdjęciowa zwala z nóg. Ciała nagich modelek ubranych jedynie w buty marki zostały w całości pokryte ilustracjami Janine Rewell. Eksplozja koloru i połączona z geometrycznymi kształtami powoduje że nie można oderwać od niej oka.

 

 

Janine Rewell and Minna Parikka Collaboration: Body Painting and Scandinavian Spring from MINNA PARIKKA on Vimeo.