Projektantka Pakamera.pl – Agnieszka Dulęba-Kasza znana jako Ruda Klara wyprodukowała film, który dostał honorowe wyróżnienie na 35 festiwalu filmów niezależnych w Gdyni za pełną humoru obserwacje rzeczywistości i ciepłe sportretowane bohaterów. Film był produkcja niezależną, przy której pracowali absolwenci i studenci Szkoły Filmowej w Łodzi.

Rezyserem i współscenażystą „Non sono pronto” jest osobisty mąż Agnieszki (inspiracja to takich nazw kolczyków jak:ona patrzy na mojego męża oko mi sie zwęża lub zaraz ci wyłupie oko wywłoko- bardziej jowialne i dla  ludu).

Kilka słów o filmie:

W Łodzi powstaje agencja aktorska, zakłada ją młody adepet wydziału produkcji filmowej, Michał. Pewna młoda aktorka Agnieszka marzy o  wielkiej roli i trafia do jego agencji. Michał zwraca na nią szczególną uwagę i postanawia ją wypromować. Niestety żaden reżyser nie jest nią zainteresowany. Michał dalej próbuje a jego zainteresowanie Agnieszką przeradza się w uczucie.Dwóch scenarzystów szuka pomysłu na scenariusz,  błąkając się po knajpach i prowadząc bezcelowe dyskusje. Młoda para aktorów, Marta i Przemek, próbuje poukładać swoje życie prywatne i zawodowe. Wszystkie trzy wątki prowadzone są równolegle, bohaterowie mijąją się, aż w końcowej sekwencji ich losy splatają się ze sobą.

W najbliższym czasie film mozna poglądać na  na Targowa Film Street Festival oraz Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato Radom 2010 oraz Opener Festival w Gdyni. Z kolejnym miesiącem kolejny festiwal:)

non_sono_pronto_gdynia_03