Nocny Market - zakończenie sezonu na głównym!

Po kilku pysznych miesiącach, Nocny Market zaprasza na ostatni plenerowy weekend na Głównym. Nadchodzące dni – 30 września – 3 października będą ostatnią okazją, by w tym sezonie poucztować, spotkać tegorocznych wystawców – street foodowe kuchnie z całego świata w najlepszym wydaniu, spróbować wyselekcjonowanych alkoholi czy spędzić czas w przestrzeni chilloutu.

6 sezon na Głównym

Nocny Market to stały targ, który mieści się niezmiennie na peronach dworca Warszawa Główna. Jak co roku, Nocny Market karmił spragnionych kulinarnych doznań od czwartku do niedzieli, od popołudnia aż do późnych godzin nocnych. Na terenie starego dworca było można spróbować lokalnych produktów, niebanalnych streetowych dań, a także wybierać spośród kuchni całego świata. Oprócz tego na gości Nocnego Marketu czekały wyselekcjonowane koktajle, strefa muzyczna i jeszcze więcej miejsca do siedzenia. Klasycznie wszystko to odbywało się pod gołym niebem, w blasku neonów i księżyca, a także w klimatycznym anturażu dworcowej architektury.

Ostatni raz w tym sezonie

Weekend zamknięcia zaczynamy w czwartek, koncertem Agaty Gołemberskiej, w ramach cyklu „Czwartki z My name is New na Nocnym”, który realizowany jest wraz z projektem „My name is New” wytwórni Kayax. Występowi towarzyszyć jej będzie live painting w wykonaniu Cream. To okazja, żeby zobaczyć jak będzie wyglądała ostatnia część muralu „Keep Walking Warszawo”.

W piątek zagra dla Was Jerry M, Weikum w towarzystwie MJ.SAX na saksofonie oraz z wokalem Magdaleny Fideckiej. Z kolei w następnych dniach zagra dla Was – Wyssogota, Kevs w sobotę, a w niedzielę Rytmik i ponownie Jerry M, który towarzyszył nam przez cały sezon

W ostatni weekend na peronie pojawią się: Włoski Strajk, Melted, Pho Kwadrat, Lokal Vegan Langosze, Viva La Churros, Bangkok Soi, Bydło i Powidło, Burritos Locos, Zajegyoza, Yako Tako, Maria Kolendra, Flamm, Amor Eklery i Wino, Tacos La Fiesta, Buritos Lacos, Roger That Foods, Pogromcy Meatów, Ouch Warsaw, Bao Dao, Grill Bastet, Pakczoj, Melody Naturalne Lody.

Podążajcie za światłem neonów zanim zgasną, a perony Nocnego zapadną w zimowy sen.

Nocny Market odwiedzać można w czwartek w godzinach 17:00-20:00, w piątek i sobotę w godzinach 17:00-1:00, a także w niedzielę w godzinach 16:00-23:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1932005846973687