Nocny Market startuje już 6 maja!

Neony ponownie zaświecą nad Nocnym Marketem. Już w ten piątek 6-tego maja Nocny Market warszawski street foodowy festiwal rozpocznie swój 7 sezon. Jak co roku nie zabraknie najlepszych kulinarnych wystawców, doskonale wyposażonych barów, strefy chilloutu oraz wyselekcjonowanej muzyki.

Nocny Market to targ street foodu mieszczący się na terenie nieczynnych peronów dworca Warszawa Główna, który od sześciu sezonów podbija warszawską scenę kulinarną. Tradycyjnie na street foodową ucztę zaprasza od piątku od godziny 17:00.

Na miłośników kulinarnych doznań będą czekali wyselekcjonowani wystawcy serwujący kuchnie z całego świata, a także niebanalne uliczne dania.

Kogo będzie można spotkać w tym roku podczas weekendu otwarcia? Karmić Was będą: Pizzaiolo, AHAAN, CUDO WaWa, Śledzie z Bornholmu, Miss Banh Mi, Pho2, Bydło i Powidło, Pogromcy Meatów, Nola Bar, Uobiod Pop-up by Magiczny Składnik, Brazil on the plate, OUCH, Melted, Biggy Wild Pig, Flamm, El Czori, Owca, Momencik Vegan Burrito, Bao Dao, Madloba, Burritos Locos, Taki Taki oraz lody Melody.

W tym sezonie na Nocny Market wraca również pop-upowe studio tatuażu, w najbiższy weekend wizytowane przez Mary Mantis, Kuro and Ink oraz Weronikę Kusio. Oprócz tego dostępna będzie strefa lifestyle’u, w której o atmosferę zadbają KABAK oraz Dziedzic Pruski, a także bary z najlepszymi trunkami.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają Buslav, Radzi Attia, Kevs, Rytmik oraz Jerry M.

Wszystko to, jak co roku, będzie miało miejsce pod neonami na nieczynnych peronach dworca Warszawa Główna przy Towarowej 3.
Spotkajmy się na Nocnym i przeżyjmy najlepsze chwile tej wiosny i tego lata!

Nocny Market START SEZONU

6-8 maja 2022 r.

Piątek 17:00 – 01:00
Sobota 17:00 – 01:00
Niedziela 16:00 – 23:00

Od kolejnego tygodnia otwarte również w czwartki od godziny 17!

Jeśli chcesz wiedzieć co się dzieje w Twoim mieście koniecznie śledź naszą zakładkę Wydarzenia. Będziemy informować cie na bieżąco zarówno o wydarzeniach lifestylowych, aNocny Market startuje już 6 maja!Nocny Market startuje już 6 maja!rtystycznych, kulinarnych i wielu wielu innych.