Niewidzialny makijaż

Oscar de la Renta
4 / 9

Jak malować się wiosną i latem? Najlepiej tak, żeby w ogóle nie było widać! No makeup jest trendem, który podbił wiele wybiegów podczas ubiegłorocznych pokazach na światowych tygodniach mody. Skóra ma być nawilżona, promienna i wyglądać naturalnie.

Tym razem nie stawiamy na świetlistość cery uzyskaną przy pomocy rozświetlacza. Projektanci i trendsetterzy forsują całkiem niewidzialny makeup. Najważniejsze jest zdrowy wygląd skóry i naturalny blask. W kosmetyczce powinnyśmy mieć przede wszystkim dobry krem nawilżająco-wygładzający i szczoteczkę potrzebną do stylizacji brwi – mają być gęste i dokładnie wyczesane. Jeśli mamy do czynienia z niedoskonałościami, musimy zaopatrzyć się w dobry, naturalny korektor, który ewentualne mankamenty zamaskuje. Warto również wykończyć nasz look bezbarwnym błyszczykiem, który spełni rolę pomadki i kosmetyku do rozświetlenia łuków brwiowych i skroni.

 

źródło: giambattista valli (pic 1), pat mcgrath(pic 2), chloe (pic 3), oscar de la renta (pic 4) via pinterest, collages by fashionisers.com