Niestandardowe wesele vol. 1

W poszukiwaniu weselnych inspiracji internet dostarcza niekończącą się bazę pięknych zdjęć i coraz to ciekawszych pomysłów. Sezon wiosenno- letnich wesel trwa, a my tworzymy inspiracje na przyszłoroczne niestandardowe wesela.

Małymi krokami odchodzimy od wesel pełnych przaśnych tradycji. Już nie ma bufiastych sukien przypominających bezy i milionów baloników, wstążek, świeczek i brylantów. Przenosimy się w minimalizm, surowe naturalne kolory i przestrzenie. Ciekawym rozwiązaniem są wesela w ogrodzie, klimatyczne lampki oświetlają przestrzeń do tańca, a goście bawią się w eleganckich namiotach chroniących przed deszczem i wieczorna rosą.

Piękne i coraz częściej doceniane są industrialne wnętrza z przeszklonym dachem i wysokim sufitem dostarczającym dzienne światło. Tego typu wnętrza wypełnić można delikatnym polnym kwitem, modnymi sukulentami lub bukietem z lokalnych owoców. Kolejnym wielkim powrotem są drewniane stodoły jak za dawnych czasów. Odrobina swojskiego klimatu w połączeniu z niewielką ilością dodatków, swoim urokiem skutecznie przyciąga zakochane pary. Stoły pełne białych, klasycznych dodatków z domieszką naturalnych kwiatów idealnie kontrastują do drewnianej przestrzeni. Jaki jest Wasz wymarzony klimat wesela?

 

foto: pinterest