Niesamowicie klimatyczny utwór Karoliny Lizer pt. „Tango Bar”.

Artystka tym razem przenosi swoich słuchaczy do zmysłowego a zarazem dramatycznego świata tańca i miłości. Nieprzypadkowo wybór padł właśnie na tango… „Tango Bar”

Z miłości do, argentyńskiej zmysłowości i dzieł Astora Piazzoli już dawno temu marzyło mi się moje własne tango. Pełne dramaturgii, emocji, tragicznej historii miłosnej. Po wielogodzinnych rozmowach tekst napisał dla mnie Tomasz Kordeusz, a muzykę Wojciech Zieliński. Chcieliśmy stworzyć klimat tanga prosto z dusznego, argentyńskiego baru. Staraliśmy się oddać w tym temperamentnym utworze namiętność, histerię, zawód miłosny i żal. Zapraszam do „Tango Bar”. To moje pierwsze tango i mam nadzieję, że nie ostatnie.

Karolina Lizer ubiegły rok może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Latem ukazała się jej debiutancka płyta „Łąkowe historie”, która została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i dziennikarzy muzycznych, a single „Lśniąca”, „Ptasi lot” czy „Co raz cięższy głaz” były emitowane w wielu stacjach radiowych. Ukazały się też dwa single we współpracy z Bum Bum Orkestar, które są zapowiedzią ich wspólnego albumu! Ale to nie wszystko, bo
właśnie za utwór „Tango Bar” artystka otrzymała Grand Prix 1 Festiwalu Polskiej Piosenki Kryształowy Kamerton.

Karollina Lizer to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest absolwentką szkół muzycznych I i II st. w Warszawie. Wieloletnia uczennica Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego oraz Autorskiej Szkoły Musicalowej M. Pawłowskiego przy Teatrze Roma. Solistka w programie „Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo” oraz członek zespołu Zieliński Projekt na koncertach „Doda z Orkiestrą Zieliński Projekt”. Należy do Ludowego Zespołu Artystycznego „PROMNI” przy SGGW w Warszawie, gdzie występuje w roli solistki w repertuarze folkowym. Wykonuje utwory spektakularnym białym głosem. Gościnnie występuje w „Piwnicy pod Baranami”.

Po więcej muzycznych nowinek zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.