Nie tylko dla tych, którzy kochają papier

Wydawnictwo Papierówka to zespół entuzjastów, którzy za swój cel stawiają wspieranie i promocję młodych i uzdolnionych designerów. A w centrum ich zainteresowania jest… Papier. Kolorowe notesy, notesidła, książki dla dzieci małych i tych większych. Zobaczcie!

Papierówka współpracuje z niezwykle uzdolnionymi rysownikami, grafikami i projektantami. Marka w swojej ofercie ma nie tylko kompaktowe notesy (w kształcie dyskietki – pamięć analogowa), ale też grube bruliony z czystymi kartkami idealnymi do szkiców i podręcznych notatek. Wzory notesów stworzone są wspólnie ze studiem PROWIZORKA. Dla tych, którzy od pisania wolą czytanie, Papierówka proponuje również książki. W sklepie znajdziecie nie tylko kolorowe albumy dla dzieci, ale też must have dla tych trochę starszych – Mam 30 lat to kompendium wiedzy o latach 80. i czasach, kiedy nasze pokolenie dorastało, oglądając z rodzicami Wielką Grę.

Dla dzieciaków (chociaż przyznajemy, że z równie wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy te pozycje) Papierówka przygotowała książki takie jak: Szkice z przyszłości, czy Zeszyt do zabaw – Lokomotywa. Autorzy: Jacek Ambrożewski i Zosia Frankowska oraz Aneta Lewandowska swoją pracą udowadniają, że dzieciaki mają niespożyte ilości wyobraźni i kreatywności. Przepiękne rysunki i albumy zachęcające do zabawy sprawiają, że czytanie książki nabiera zupełnie nowego znaczenia. Rozwija wyobraźnię, zachęca do interakcji i jest świetną zabawą dla całej rodziny.

 

PS W redakcji zachwyciliśmy się pozycją Rozmówki Zwierząt – POLECAMY!

 

Produkty Wydawnictwa Papierówka kupicie w serwisie Pakamera.pl