Najpiękniejsze buty z pokazów

Sezon Fashion Weeków za nami. Był to naprawdę intensywny okres dla całej branży modowej. Teraz chwila wytchnienia, a potem do pracy ruszają styliści i redaktorzy, którzy będą wybierać z kolekcji najgorętsze trendy. Za nim jednak to się stanie, przedstawiamy najpiękniejsze buty z pokazów sezonu jesień-zima 2018/19.

Buty to nieodłączny element każdej stylizacji. Dodają lookowi ostatecznej formy i nieraz potrafią odmienić go o 180 stopni. Wszyscy doskonale pamiętamy Carrie Bradshaw i jej obsesję na temat butów. Bohaterka serialu „Sex and The City” doskonale widziała jak je dobierać do swoich strojów.

Podczas pokazów na sezon jesień-zima 2018/19 zobaczyliśmy setki modeli, które nas zachwyciły, a czasem przeraziły. Nie ma co ukrywać, będzie to z pewnością bardzo ciekawy okres. Oczywiście jak zawsze pojawiły się kozaki – tu zachwyciły nas modele od Giambattista Valli, Hermes i Isabel Marant, nie zabrakło również ciekawych modeli botków,  na naszej liście must have znalazły się te od Givenchy, Chloe i Fendi. Pokaz szaleństwa zobaczyliśmy za to u takich marek jak Prada, Off-White, Saint Laurent czy Prabal Gurung. A najpiękniejsze buty zobaczyliśmy na pokazie Poiret – klasa, szyk i elegancja połączona z awangardowym designem.

Zdecydowanie sezon jesień-zima 2018/19 należy do jednego z najciekawszych jeśli chodzi o obuwie. Czujemy, że na ulicach będzie się naprawdę działo!

źródło: harpersbazaar.com