Najnowszy singiel Questy „nothing left_(demo)”

Questy młody muzyk nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny emocjonalny singiel zatytułowany „nothing left (demo)”!

Questy
Największą przyjemność sprawia mu tworzenie szczerej muzyki i tym samym przekazywanie w niej drzemiących w jego sercu uczuć, dlatego właśnie Questy stawia na bycie niezależnym artystą.
Artysta stawia na samorozwój. W młodzieńczych latach uczęszczał do szkoły muzycznej, która rozpaliła pasję oraz – jak się okazało – miała ogromny wpływ na niego jako osobę oraz na jego przyszłość. Muzyka bowiem od zawsze była w sercu tego młodego chłopaka.

„Wychowałem się na muzyce Pop oraz R&B i nie ukrywam, że te klimaty dalej grają w moim serduchu. Samodzielną pracę rozpocząłem od podstawowego programu GarageBand i w miarę rozwoju poszerzałem horyzonty. Kroki na Abletonie czy Protoolsie dały mi ogromne możliwości wykazania się jako twórca. Do tej pory powtarzam, że większość wiedzy, którą nabyłem jest z YouTube’a.”

Po kilku latach prób i błędów Questy postanawia publikować swoją muzykę w sieci – to wtedy zainteresowanie jego osobą wzrosło – lecz sam, zawsze powtarza, że nigdy nie zależało mu na byciu popularnym .
Najnowszy singiel, to przyjemna w odsłuchu, ‘nowoczesna ballada’, w której usłyszeć możemy coś więcej niż tylko muzykę i słowa. Jest to utwór, który w warstwie tekstowej kryje wiele przemyśleń, spostrzeżeń. Kompozycję wyróżniają narastające refreny oraz piękna linia piano.

„Nothing left_(demo)” to numer, który powstał bardzo spontanicznie. Wyniknął z ciekawych rozmów w studiu podczas jednej z sesji. Stworzyliśmy postaci i historię, która opisuje trudny okres ‘po rozstaniu’, w którym ciężko być pewnym czegokolwiek, ma się dużo pytań i wątpliwości. Pojawia się natomiast pewność, że nie można już wrócić do byłych wydarzeń. Każdy kto przeżył kiedyś taki okres będzie mógł utożsamić się z tym utworem i odnaleźć w nim cząstkę siebie. Idealnie nadaje się na okres jesienno-zimowy, w którym dłużą się wieczory i niezwykle łatwo odczuwa się samotność.”

20-latek z Warszawy nie ukrywa i często powtarza, że współpracowanie z innymi wyjątkowymi artystami w jego studio pobudza zapał twórczy, a ogromną satysfakcję sprawia mu współtworzenie utworów już na samym etapie pisania tekstów.

Jeśli chcesz być na bieżąco koniecznie śledź naszą zakładkę MUZYKA.