Victoria's Secret & Balmain - Najbardziej oczekiwana kolaboracja roku

Olivier Rousteing dyrektor kreatywny Balmain wzniósł markę na wyżyny. Mimo młodego wieku jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych projektantów. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie on zaprojektował kapsułową kolekcję dla marki Victoria’s Secret.

Kolekcja Victoria’s Secret i Balmain to połączenie zmysłowości ze sporą dawką sznytu Oliviera Rousteing’a. Kolekcja jest zachowana w stylu punk rocka, gdyż dominują w niej krata, ćwieki i czarna siatka.

Projektant poszukiwał inspiracji w stylistyce zespołu Sex Pistols. W kolekcji pojawia się również wysadzane ćwiekami kurtki i marynarki, które idealnie komponują się z bielizną tworząc tym samym jedną spójna całość.

Dodajmy, że Victoria’s Secret po raz pierwszy weszła w kolaborację z domem mody. To przełom w prezentowaniu wizerunku marki.

Pokaz kolekcji odbędzie się 20 listopada w Shanghaju, a do prezentacji swojej kolekcji Rousteing zaprosił między innymi: Sarę Sampaio, Joan Smalls, Alessandre Ambrosio i Karlie Kloss.

Victoria’s Secret & Balmain pojawi się w sklepach internetowych już 29 listopada, czyli dzien po premierze telewizyjnej pokazu. W Polsce kolekcję będzie można kupić 12 grudnia. Nie możemy się doczekać efektów.

źródło: http://www.vogue.co.uk