Na Temat Piękna :: ogród SPA w letniej odsłonie

Na Temat Piękna
4 / 4

Ogród SPA to letnia odsłona gabinetu masażu i pielęgnacji Na Temat Piękna. W okresie letnim możecie skorzystać z bogatej oferty masaży, kąpieli i odpoczynku na świeżym powietrzu w kameralnej, zielonej przestrzeni ogrodu, dedykowanej pięknu i pielęgnacji.

Już nie musicie wyjeżdżać poza Warszawę! Przedstawiamy cudowne miejsce dla ciała i ducha! Na warszawskich Bielanach w Ogrodzie SPA natura otacza Cię z każdej strony. Odżywia i pielęgnuje Twoje ciało dzięki naturalnym, ziołowo-kwiatowym kosmetykom, ale przede wszystkim dociera do Twojego świata zmysłów poprzez zapachy, kolory i dźwięki zielonego ogrodu specjalnie zaprojektowanego z myślą o pełnym relaksie. Jest to idealne miejsce na spotkanie z mamą lub przyjaciółką, doskonały pomysł na prezent! Na stronie SPA Na Temat Piękna znajdziecie pełną ofertę zabiegów oraz cennik usług. Pamiętajcie by umówić się odpowiednio wcześnie, ponieważ miejscówka jest bardzo kameralna i otwierana na konkretną godzinę dla umówionej osoby. Profesjonalne i indywidualne podejście właścicielki Oli zapewni Wam holistyczne podejście i możliwość totalnego relaksu!

W czasie tego lata (i nie tylko!) zrób dla siebie coś miłego i bądź dla siebie dobra. Zadbaj o swoje ciało i przygotuj je na najbliższe lata – by służyło Ci jak najlepiej i zachowało swoje naturalne piękno na dłużej.

SPA NA TEMAT PIĘKNA

KLECZEWSKA 32/4

WARSZAWA BIELANY