MTV znają wszyscy, czytając Example o pakamerze również nie mogliście nie słyszeć.  Jeśli szukasz czynnika WOW czy to dla siebie lub bliskich czy to dla swoich czterech ścian to dobrze trafiłeś.

Nie bez powodu światowe marki jakimi są MTV oraz MTV Mobile chcą być kojarzone właśnie z takimi ludźmi, którzy stworzyli coś dzięki pasji do świata mody i designu. MTV kocha takie osoby!

Dlatego teraz będąc w MTV Mobile masz 10% zniżki na produkty z Pakamera.pl! Nie wierzysz? Wejdź na http://www.mtvmobile.pl/partnerzy/pakamera/

MTV Mobile to oferta komórkowa przeznaczona dla młodych inspirujących  ludzi, którą można kupić w sklepach T-Mobile. Jej głównym benefitem są nielimitowane SMS-y oraz programy MTV w telefonie dzięki aplikacji MTV Under The Thumb.

Lecz to nie wszystko! Poza unikalną ofertą MTV Mobile daje swoim klientom experience i emocje jakie ciężko sobie wyobrazić – wyjazdy na najlepsze imprezy i festiwale MTV na świecie, konkursy oraz zabawa do białego rana.

Sprawdź dlaczego MTV Mobile jest właśnie dla Ciebie i jakie benefity przygotowało z Pakamerą na http://www.mtvmobile.pl/partnerzy/pakamera/

 

c1

c2

MTV_grafika_3_700x400