MOYE Sheer Nude to celebracja zmysłowości i kobiecości

Z przyjemnością prezentujemy nową kolekcję MOYE – Sheer Nude, w której niezwykła subtelność łączy się z prawdziwą wygodą. Najnowsza odsłona marki idealnie wpisuje się w jej filozofię celebrując naturalność i kobiecość. 

MOYE prezentuje kolekcję Sheer Nude oraz premierową tkaninę, która po raz pierwszy pojawia się w ofercie marki. W najnowszej kapsułowej kolekcji klasyczne modele zostały wykonane z subtelnej półmatowej szarmezy jedwabnej w odcieniu delikatnie muśniętej słońcem skóry. To naturalna, półprześwitująca tkanina wykonana ze 100% jedwabiu, która dzięki swoim właściwościom sprawdzi się w ciepłe, letnie dni i noce.

W kolekcji znalazł się cielisty komplet bielizny i delikatny top na cienkich ramiączkach. Całkowitą nowością jest transparentna halka o długości mini. Całość uzupełniona została o scrunchie wykonaną z tej samej tkaniny, która jest wyjątkowo delikatna dla włosów. Nieprzerwanie wszystkie modele MOYE są szyte w Polsce ze   szlachetnego jedwabiu z włoskiego regionu Como.

MOYE – Sheer Nude

Piękno naturalnego, kobiecego ciała i delikatnie prześwitującego jedwabiu uchwycił w obiektywie Łukasz Kuś. W intymnej scenerii pozowała mu Eliza Kukawska (Uncover Models).

Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym www.moyestore.com oraz w nowym showroomie przy ulicy Okólnik 9A/11 w Warszawie