Moschino x H&M Lookbook

Współprace sieciowego sklepu H&M z wielkimi domami mody to już wydarzenie, w które na stałe można wpisać w kalendarz modowy. Po takich projektantach jak Balmain, Kenzo czy Versace, przyszedł czas na kolaboracje z Moschino! Oto jak prezentuję się kompletny lookbook kolekcji Moschino x H&M. 

Najpierw tradycyjnie zobaczyliśmy zalążek tego co nas czeka w postaci kilku zdjęć z kampanii. Teraz jednak mamy już całościowy podgląd tego co zaserwuję nam ta kolaboracja. Jest tak jak się spodziewaliśmy, dużo złota, zabawnych postaci znanych z kreskówek i luzu przemieszanego z ostrą (bo jest trochę skór) elegancją. Można więc powiedzieć, że czeka nas kicz w dobrym wydaniu. Oczywiście w lookbooku wystąpiły równie kolorowe postacie. Są to między innymi Aquaria, czyli gwiazda programu ‘RuPaul’s Drag Race’, modelki Barbie Ferreira i Teddy Quinlivan czy influencerki Ami i Aya.

Cała kolekcja Moschino x H&M trafi do sprzedaży już 8 listopada! Pojawi się zarówno w wybranych sklepach stacjonarnych jak i online! Ciekawe czy i tym razem padną serwery.

źródło: fashiongonerogue.com