Modne ubrania w paski :: must have lata!

Ubrania w paski to letni klasyk, który nigdy z mody nie wychodzi. Nie ważne czy to sukienka, bluza, koszulka czy spódnica. Paski w pionie i w poziomie to niemalże odpowiednik małej czarnej, tyle że w wakacyjnym wydaniu!

Jeśli w Twojej szafie brakuję pasiastego klasyka to musisz wiedzieć, że popełniasz jedną z największych zbrodni wobec mody! Ubrania w paski to absolutny must have każdego letniego sezonu. Ten inspirowany marynarskimi ubraniami trend obecny jest w modzie już od dobrych kilkudziesięciu lat i raczej na emeryturę się nie wybiera. Paski oczywiście możemy mieć w pionie, jak i w poziomie, a do tego dochodzą oczywiście najróżniejsze kolory.

Ubrania w paski w zależności od układu swojego „printu” potrafią mieć zbawienne właściwości dla naszej sylwetki. Oczywiście te w poziomie poszerzają, a te w pionie wyciągają. Osoby o nieco większych sylwetkach powinny raczej unikać poziomych pasków, mogą one ewentualnie stanowić element ubrania, na przykład gdy mamy wąskie ramiona możemy sobie pozwolić na pasiastą wstawkę na górze bluzki czy sukienki.  Natomiast pionowe paski są absolutnie dla każdego! Tak więc sukienka w paski, bluzka w paski czy spódnica w paski to absolutny must have.

W przypadku kolorystyki, to najbardziej klasyczne połączenia to czerń i biel oraz biel plus granat. Jednak oczywiście to nie jedyne opcje jakie posiadamy. Wielu projektantów proponuję, różne wariacje kolorystyczne z paskami w roli głównej. Warto też otworzyć się na różne kombinację pasków, łącz ze sobą pasy grube jak i cienkie, warto również bawić się pionem i poziomem. Długie spodnie w pionowe paski optycznie wydłużą nogi, a koszula w poziome paski, nada nie tylko kontrastu ale również modowego szyku!

Ubrania w paski można kupić zarówno w sklepach sieciowych, jak i w tych internetowych. My wybraliśmy powyżej propozycje z Pakamera.pl. Projekty pochodzą tylko od polskich marek, które produkują z materiałów o wysokiej jakości z dbałością nawet o najmniejszy detal. Daje nam to gwarancje posiadania czegoś naprawdę wyjątkowego, oraz mamy pewność, że dana rzecz będzie nam służyć lata. Co idzie z myślą #ZeroWaste!