Modne sukienki na ciepłe dni

Z każdym dniem na dworze rośnie temperatura. Najwyższy czas więc porzucić grube materiały na rzecz tych lekkich i przewiewnych. Rzeczą, która idealnie łączy te dwie rzeczy jest sukienka! Jaką wybrać w tym sezonie? Oto modne sukienki na ciepłe dni.

W dziale sukienek, sezon wiosna/lato 2018 króluje stylistyka z lat 90. Czyli lekkie, zwiewne, dziewczęce kroje, często odcinane w tali z trapezowym dołem, a do tego wykonane z materiałów w delikatne kwieciste wzory. Doskonale pamiętamy je z teledysków i filmów, które rządziły w latach dziewięćdziesiątych, czy szaf naszych mam, starszych koleżanek lub sióstr. Dziś powracają one w wielkim stylu, przywracając klimat dawnych lat.

Taka sukienkę możesz nosić praktycznie na każdą okazję! Doskonale sprawdzi się w biurze pod żakietem, jak i na spacerze czy szalonej imprezie do rana. Nosząc ją z małymi okularami typu „Matrix” i skórzaną, lekko oversizeową ramoneską stworzysz jedną z modniejszych stylizacji sezonu!

Modne sukienki na ciepłe dni znajdziesz między innymi na platformie Pakamera.pl. Oprócz tych w klimacie lat dziewięćdziesiątych, odnajdziesz tam też nieco spokojniejsze kroje i wzory, pasujące na każdą okazję.

źródło: Pakamera.pl