Modne apaszki na jesień :: Sunday Brunch

Chociaż kalendarzowa jesień przyjdzie dopiero 23 września, my już kompletujemy naszą idealną garderobę na ten okres. Nie może w niej zabraknąć płaszcza w kratę, plisowanej spódnicy, porządnych skórzanych botków i chustki! Modne apaszki od Sunday Brunch to idealny dodatek do jesiennych stylizacji.

Jesień to wbrew pozorom jedna z bardziej kolorowych pór roku. Liście na drzewach, trawy i kwiaty przybierają niesamowite barw, które pomimo otaczającej do około dość ponurej aury, otulają nas swoim ciepłym kolorem. Jeśli już o cieple mowa, to rzecz jasna temperatury już niedługo spadną, więc wraz z tym zaczniemy myśleć o ochronie przed zimnem. Tu jak zawsze ratują nas płaszczę, kozaki, kapelusze oraz gwiazda z tytułu – apaszka! To doskonały dodatek, który możesz nosić na wiele sposobów – na szyi, na głowie, zawiązana na nadgarstku, jako pasek czy nonszalancko przepasaną na torebce. Jednak najlepsze jest to, że występują one w milionach kolorów i printów, a po złożeniu zajmuje mało miejsca w szafie – dodatek idealny!

Jeśli zastanawiasz się gdzie znaleźć modne apaszki, to koniecznie musisz poznać markę Sunday Brunch. Powstała ona z myślą o kobietach, poszukujących dodatków nie wysokie, ale najwyższej jakości. W ofercie brandu znajdziemy modne apaszki oraz chusty, które są projektowane przez doświadczony zespół o niezwykle kreatywnych umysłach. O ich wysokiej jakości mówi też fakt, że wyroby marki produkowane są w polskiej manufakturze z tradycją i zamiłowaniem do jedwabiu od 1924 r. Sunday Brunch cechuje nie tylko miłość do perfekcyjnych wykończeń i detali. Marka dba o to, aby każdy wzór był niepowtarzalny oraz spełniał wysokie wymagania estetyczne klientów po naniesieniu ich na delikatną, jedwabną fakturę. Można śmiało powiedzieć , że dbałość o detale to zdecydowany konik Sunday Brunch, ponieważ ich jedwabne modne apaszki z jedwabiu naturalnego starannie pakują, w wysokiej jakości płócienne pudełka, sygnowane logo marki. Zaprojektowana i przygotowana przez nich forma pakowania, idealnie sprawdza się jako wyjątkowy prezent lub forma przechowywania. Produkty marki dostępne są już na platformie Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj.

źródło: Pakamera.pl