Modna krata :: najmodniejszy wzór na jesień

Jesień, choć jeszcze jej za bardzo nie czuć, zaczyna się powoli do nas zbliżać. Wraz z nią nadchodzą najnowsze trendy, a wśród nich znalazła się oczywiście modna krata! Jak nosić ją w tym sezonie? Odpowiedź poniżej!

Tegoroczna krata to istne szaleństwo! Nosimy ją dosłownie na wszystkim – torebki, płaszcze, spodnie, bluzki… nie ma chyba takiej części garderoby, na której by modna krata by się nie pojawiła. Absolutnym hitem jesiennych trendów jest miksowanie kilku rodzajów, kolorów czy wzorów kratki. Warto oddać się temu szaleństwu i stworzyć look w stylu Vivienne Westwood czy Burberry.

Modna kratka to taka, która jest … KRATKĄ! W tym sezonie nie ma absolutnie żadnych ograniczeń. Może być ona kolorowa niczym tęcza, lub czarno-biała jak pola szachów. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia. Warto więc dać się ponieść tej jesieni wyobraźni i skończyć z ponurymi kolorami.

W poszukiwaniu ubrań w kratkę warto poszperać w internecie. My tradycyjnie wraz ze stylistami Pakamera.pl wybraliśmy kilka hitów od polskich marek. Są to projektanci, którzy cenią jakość i ponadczasowy design. Nie brakuję punkowych jak i klasycznych wzorów. Oba zresztą sprawdzą się w każdej sytuacji! Oczywiście oprócz ubrań mamy również dodatki. Torebka w kratkę czy ciepły szalik to obowiązkowe elementy tej jesieni! Wszystko to znajdziesz w specjalnej selekcji „modna krata” – oczywiście na platformie Pakamera.pl!