Życie serialowej rodziny Carringtonów od niedawna znów jest na świecznikach. Wszystko za sprawą rebootu serialu Dynastia, w którym ponownie możemy śledzić losy takich stylowych bohaterek jak Krystle, Alexis czy Fallon. Stylizacje w starej wersji, jak i tej nowej to spora dawka modowych inspiracji, które doskonale sprawdzą się również i w prawdziwym świecie!

Stara Dynastia była pełna dużych ramion, szalonych sukni z tafty i wielkich kapeluszy. Tę modę wspominamy z dużym sentymentem, zwłaszcza, że co jakiś czas powraca ona do nas w nieco odświeżonej odsłonie. Całkiem nowa wersja serialu, gdzie główną rolę odgrywa rodzina Carringtonów, to również kompletnie nowa odsłona ich garderoby. Choć zdecydowanie mniej tu tafty czy żakietów z ogromnymi poduszkami, to nadal mamy tu do czynienia z niezwykłym stylem. Genialnie skrojone garnitury, suknie z najlepszych jedwabi, złoto, cekiny i brylanty! Bogactwo czuć tu nawet u lokaj. Każdy z bohaterów ma swój własny charakterystyczny styl. Nowa Krystle to minimalistka, która miesza często męski styl z ultra kobiecym. Fallon to szałowa bizneswomen, młoda, znająca swoje atuty, która zgrabnie łączy trendy. Natomiast styl Alexis to nowobogacki kicz, zawsze przesadnie ubrana z lekko potarganą fryzurą.

Styl bohaterów serialu Dynastia, to niekończące się źródło inspiracji. Styliści w bardzo interesujący sposób pokazują nam na ekranie jak łączyć modowe tendencje oraz, w jaki sposób bawić się wzorami czy kolorami. My oglądamy Dynastię nie tylko ze względu na zabawną, lekko zakręconą, czasem wręcz absurdalną fabułę, ale również dla bogatych stylizacji i pięknych wnętrz i widoków. Bo przecież czasem fajnie poczuć się jak członek rodziny Carringtonów i wejść do niesamowitego świata wszechobecnego bogactwa, któremu ciągle towarzyszą intrygi i skandale.

Jeśli szukasz mody w klimacie serialu, koniecznie zajrzyj do specjalnej selekcji stworzonej przez stylistów Pakamera.pl. Znajdziesz tam biżuterię, ubrania czy stylowe akcesoria, które spokojnie mogliby nosić bohaterowie Dynastii. Te niesamowite rzeczy kupisz w atrakcyjnych cenach. Wystarczy kliknąć tutaj!

źródło: Pakamera.pl