Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak istotne dla efektywności naszej pracy są komfort i odpowiednie warunki w biurze. Czasem potrzebujemy chwili skupienia z dala od współpracowników, innym razem ważne jest by wszyscy byli w jednym miejscu, blisko siebie. Dzięki mobilnym biurkom, szybka i sprawna zmiana położenia naszego miejsca pracy nie będzie już problemem.

Projektant Fedor Katcuba, przedstawia swój najnowszy mebel workinmotion, który został stworzy specjalne dla przestrzeni typu co-working, gdzie ludzie nie mają oddzielnych pokoi, lecz pracują wszyscy razem w otwartej przestrzeni. Tego typu praca ma na pewno wiele pozytywnych cech jak łatwa komunikacja, szybki przepływ informacji czy po prostu stała integracja zespołu, ale z łatwością możemy również wskazać negatywne strony takiej aranżacji przestrzeni: brak ciszy, spokoju, odrobiny prywatności czy problemy ze skupienie.

Dzięki mobilnym biurkom zaprojektowanym przez Katcuba, przeniesienie biurka nigdy nie było prostsze i lżejsze! Dzięki kółkom przymocowanym do nóg biurek, bez potrzeba użycia siły, każdy pracownik, bez względu na swoją budowę, będzie mógł przenieść swoje miejsce pracy w dowolne dla siebie miejsce.

Tego typu udogodnienie na pewno ułatwi i przyspieszy organizacje pracy w zespole.