Mniej znaczy lepiej!

Skóra nie lubi nadmiaru zapachów, ulepszaczy i wielostopniowej pielęgnacji, a my lubimy ograniczać wydatki. Dzięki serii Familove już na etapie codziennego mycia możesz zminimalizować ilość używanych kosmetyków. Życie stanie się prostsze, a skóra odetchnie z ulgą. Mniej znaczy lepiej!

Mniej znaczy lepiej

Mniej znaczy lepiej

Dermatolodzy wiedzą to nie od dziś: im mniej składników w kosmetyku, tym mniejsze ryzyko alergii. Dlatego zachęcają do ograniczenia ich ilości. Najbardziej drażniące działanie mają barwniki i zapachy – ale nie w przypadku linii Familove. Ani w szamponie, ani w żelu pod prysznic, ani w mydle do rąk nie ma barwników, a zapach jest bardzo delikatny – kremowy, mleczny, ciepły i otulający. Przyjemny i przyjazny dla dzieci i dorosłych. Dzięki niemu zwykłe mycie staje się relaksującym rytuałem.

W linii jest żel pod prysznic/do kąpieli, szampon. oraz mydło w płynie. Idealne trio dla każdego i w dodatku wielofunkcyjne!

Żel pod prysznic Familove został tak wymyślony, by z powodzeniem można używać go też jako płynu do kąpieli. Świetnie się pieni. Wytworzona piana w wannie jest pochodzenia roślinnego, więc można ją rozmnażać z czystym sumieniem. Zawiera alantoinę oraz masło murumuru, które łagodzą i wzmacniają barierę naskórkową, czyli zapobiegają ucieczce wilgoci ze skóry.

Szampon do włosów w swoim składzie posiada aloes, który działa łagodząco na skórę głowy, twarzy, jak i pod zarostem. Dlatego mężczyźni tak chętnie myją nim brody, a przy okazji również i resztę ciała. Zarówno włosy, jak i broda dobrze się po nim układają. Szampon zawiera także olej ze słodkich migdałów, który łagodzi podrażnienia skóry oraz polisacharydy z nasion chia i lnu, które wygładzają włosy jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie. Właśnie dlatego szampon ten kochają włosy lekko zniszczone, długie i plączące się.

Jest jeszcze mydło w płynie – myje ręce i jednocześnie troszczy się o nie. Jest superdelikatne, z masłem murumuru, by nie dopuścić do wysuszenia często oczyszczanej skóry.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi koniecznie śledź naszą zakładkę BEAUTY.