Mikołajkowy prezent dla niej

Macie już mikołajkowe upominki dla swoich najbliższych kobiet – mam, sióstr czy ukochanych? Jeżeli do tej pory nie mieliście do tego głowy i planujecie prezentowe zakupy last-minute, koniecznie zobaczcie nasze sprawdzone propozycje. Wybieramy mikołajkowy prezent dla niej.

Pewniakiem jeśli chodzi o mikołajkowe prezenty są oczywiście czapki, szaliki i rękawiczki. Niezależnie od ilości dodatków posiadanych w szafie, z pewnością ucieszą one każdą kobietę. A zima powoli zaczyna dawać się we znaki! Mamę zachwycą prezenty z kategorii „dla domu”. Możecie wybrać na przykład ciekawy plakat i oprawić go w piękną ramę albo sprezentować jej elegancką paterę. Nasz wybór padł na designerskie kwietniki i doniczki od polskich projektantów, które będą doskonałą ozdobą każdego salonu. Szukając prezentu dla siostry lub przyjaciółki warto pomyśleć o tym, co sprawia jej przyjemność i skupić się na pasjach. Miłośniczka domowego spa będzie zachwycona zestawem ekologicznych kosmetyków, maseczką w płachcie, sojowymi świecami lub bosko pachnącymi kulami do kąpieli. Nastolatkę i gadżeciarę ucieszą się z kolei z modne case’y na telefon. Świetnym pomysłem zawsze jest też biżuteria. Szukajcie wyjątkowych, unikatowych projektów od polskich projektantów, którym nie oprze się żadna kobieta. My totalnie zakochaliśmy się w minimalistycznych projektach od marki Umiar. Ich ręcznie wykonywana biżuteria, subtelność i dbałość o każdy detal zachwyca i przykuwa wzrok. Przy temacie biżuterii warto wspomnieć o szkatułkach oraz stojakach na biżuterię, które również są doskonałym pomysłem na ciekawy prezent. Jeżeli natomiast szukacie prezentu dla ukochanej, zmysłowa, koronkowa bielizna będzie strzałem w dziesiątkę. Mniej odważnym polecamy ciekawą torebkę albo szalenie modną nerkę, która sprawdzi się idealnie podczas długich, zimowych spacerów.

Wciąż szukacie idealnego prezentu dla niej? Zajrzyjcie na platformę Pakamera.pl, gdzie zespół stylistów przygotował specjalny prezentownik, a w nim całą masę designerskich prezentów, które ucieszą waszą mamę, siostrę, przyjaciółkę lub ukochaną. Wystarczy kliknąć tutaj.