Miami Wars i lato wydarzeń na Cyplu Czerniakowskim

Jestem, jestem, jestem – magiczne słowa subtelnie wyśpiewane przez Wojtka Mazolewskiego otworzyły sezon w jednej z najbardziej lubianych letnich klubokawiarni – Miami Wars.
Zapowiada się intensywne lato pełne wydarzeń. A w środę już bezpłatne rejsy za jeden uśmiech.

Miami WarsMiami Wars od siedmiu lat działa na Cyplu Czerniakowskim, gdzie stworzyło jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Warszawy i turystów w nadwiślańskiej przestrzeni. Tworzenie marki miejsca to długi proces konsekwentnego działania, organizacji setek wydarzeń i budowania społeczności wokół miejsca. To z pewnością na Cyplu Czerniakowskim się udało.

Jednak Miami Wars to nie tylko klubokawiarnia, ale i rzeczna różnorodna, nowoczesna warszawska flota, a – dla niektórych – nawet styl bycia. Dlatego właśnie wyróżnia  to miejsce się na tle innych letnich aktywności.

Twórcy inicjatywy jako pierwsi pochylili się nad niezagospodarowanym wcześniej w ciekawy sposób Cyplem i mimo wielu początkowych trudów stworzyli z niego miejsce rozpoznawalne i nieco odmienne od pozostałych nadwiślańskich propozycji. Miami Wars odwiedzają chętnie rodziny z dziećmi, osoby starsze, osoby aktywne, artyści i ludzie kultury.
Mottem Miami Wars jest „Poznaj rzeczną stronę miasta”. Klubokawiarnia promuje żeglugę i umożliwia podziwianie Warszawy z różnych jednostek należących do spółki i jej partnerów – motorówek, szkut wiślanych i małego statku.

Miami Wars
Format muzyczny miejsca to głównie utwory z lat 80. i czarne brzmienia – od soulu, przez funk, skończywszy na afrobeat i tropikach. Muzyka ma być ciekawym tłem do spotkań z przyjaciółmi i kontemplacji lata w mieście.
Program Miami Wars opiera się na wydarzeniach z udziałem ważnych dla rozwoju stołecznej kultury twórców, wydarzeniach o charakterze varsavianistycznym, kameralnych, akustycznych koncertach (raz w miesiącu), stałych warsztatach z jogi i atrakcji dla dzieci, tematycznych pokazach filmowych, a także dużych przedsięwzięć na rzece – takich jak Riverlights 2023.

Najbliższe wydarzenia to Powrót Miami – w środę 7 czerwca – wydarzenie muzyczne, podczas którego usłyszymy sety dj-ów związanych z Miami Wars – Wiadomo, Shambalaya, Lazy 1, Funk Invaders, Risky, Harper, Defwave i inni. W środę zapraszamy także na bezpłatne „Rejsy za jeden uśmiech” – wystarczy przyjść uśmiechnąć się i popłynąć w rejs poznając flotę. Rezerwacje rejsów na rezerwacje@miamiwars.pl.

Natomiast 10 czerwca zapraszamy na pełną niespodzianek celebrację z okazji XXV-lecia Teatru WARSawy.

Aby być na bieżąco koniecznie śledź naszą zakładkę WYDARZENIA.