Metalowe kwietniki od polskich projektantów.

Rośliny doniczkowe od dawna cieszą się dużą popularnością. Oprócz tego, że są ładne i nawilżają powietrze, to również sprawiają, że każde pomieszczenie od razu wygląda przytulniej. Zmieszczenie wszystkich kwiatów w domu, dla niejednych może być nie lada wyzwaniem. Wtedy z pomocą przychodzą metalowe kwietniki. Mając kilka lub nawet kilkanaście roślin w domu, naprawdę ciężko się bez nich obyć. Na platformie Pakamera.pl znaleźć można szeroką ofertę stojaków na kwiaty, które nie dość, że świetnie wyeksponują roślinę, to także będą idealną dekoracją dopełniającą wystrój wnętrza. 

Kwietnik Orio / Bujnie

U osób ceniących klasykę i minimalizm idealnie sprawdzi się stojak metalowy lub drewniany. Stawiając go bezpośrednio na podłogę, stojak drewniany doskonale skomponuje się z panelami lub drewnianymi meblami. Najpopularniejsze są białe stojaki na kwiaty oraz czarne. To klasyczne kolory, które będą pasować do każdego wystroju, a dodatkowo ciekawie wyeksponują roślinę, ponieważ kolory te nie odwracają uwagi od kwiatów. Równie dużą popularnością cieszy się stojak pod kwiatek z osłonką. W osłonce również można bezpośrednio posadzić kwiat lub włożyć go w doniczce. Jeśli chcemy, żeby kwiatek był bardziej wyeksponowany, należy wybrać minimalistyczny wzór osłonki, jeśli jednak chcemy, aby to osłonka rzucała się w oczy, to takie stojaki również znajdziemy w ofercie sklepu w przeróżnych kolorach i wzorach.

Kwietnik Fantasmagoria / elementuj

Fani oryginalnych dekoracji także znajdą w ofercie sklepu swój wymarzony kwietnik. Na tle innych, z pewnością wyróżnia się kwietnik metalowy ze skrzynią. Świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale również na balkonie czy w ogrodzie. W skrzyni mogą znajdować się doniczki z kwiatami lub można bezpośrednio w niej kwiaty posadzić. Jest to nowoczesna dekoracja w stylu loftowym. Dla większego efektu można wybrać kolor złoty. Taka dekoracja z pewnością zwróci uwagę niejednej osoby. Najbardziej efektowne są kwietniki duże, które pomieszczą kilka roślin. Kwiaty typu fikus czy paprotka będą prezentować się na nim przepięknie i niezwykle zjawiskowo.

Donica metalowa / Wzorek Systems

Jak wiadomo kwiatów nigdy za wiele. Dlatego dla posiadaczy dużej ilości roślin również posiadamy kilka przydatnych produktów. Przy naprawdę dużej ilości roślin najlepiej sprawdzi się duży stalowy stojak na kwiaty doniczkowe. Przede wszystkim powinien być solidnie wykonany oraz dostosowany do wagi wszystkich roślin. Taki stojak może być wysoki, piętrowy lub podłużny, gdzie kwiaty stoją obok siebie. Można także zakupić kilka mniejszych kwietników i rozstawić je w różnych częściach pomieszczenia. W ofercie dostępny jest także stojak potrójny, na 3 kwiaty lub stojak na 4 kwiaty. Wybór dużego kwietnika zależy od tego, jak dużo miejsca chcemy na niego przeznaczyć. Dostępne są stojaki ze skrzynią lub tylko z podstawkami na kwiaty. W tym drugim stojaku rośliny są bardziej wyeksponowane. Stawiając kilka dużych roślin na stojaku z podstawkami, możemy stworzyć w domu małą, prywatną dżunglę.

ERNEST burgund / KWIETNIKi

Metalowe kwietniki wykonywane są przez polskich projektantów lub polskie marki. Każdy produkt został zakonserwowany bezpiecznymi dla otoczenia tworzywami. Kupując stojak na kwiaty od polskich marek, masz pewność, że zachowa on swoją formę oraz kolor przez długie lata. Dlatego wybierając stojak na kwiaty, należy zastanowić się nad jego funkcją. Może on całkowicie wpasować się w wystrój wnętrza lub przeciwnie, będzie kontrastować z wyposażeniem mieszkania i meblami, może być charakterystyczną dekoracją, dopełniającą całość lub po prostu ekspozytorem na kwiaty. Przed zakupem należy też upewnić się, gdzie postawimy dany kwietnik. Czy będzie on stał w domu, na balkonie, a może jednak w ogrodzie? Według tych kryteriów należy dobierać wielkość stojaków oraz materiały, z jakich zostaną one wykonane. W ogrodzie świetnie sprawdzi się stojak ze skrzynią, który zajmuje więcej miejsca, natomiast w domu najlepiej pasować będą stojaki pojedyncze lub piętrowe. Wszystko zależy od tego, ile miejsca chcemy przeznaczyć dla naszych roślin.