Mellody :: delikatne i kobiece boho

Styl boho już na dobre zagościł w szafach. Jest to trend, który powraca do nas jak boomerang, a my chętnie go łapiemy. Jest kobiecy, lekki i ponadczasowy. Swoją nową kolekcje właśnie w tym klimacie zaprezentowała marka Mellody.

Mellody to ulotna, delikatna i przyjemna jak muzyka, marka dla kobiet. Chociaż koncentruje się ona wokół stylu boho, to w swoich kolekcjach pokazuje jego nowoczesne i zmysłowe oblicze. Bazując na naturalnych barwach i materiałach wysokiej jakości, tworzą unikalne ubrania, które śmiało można nazwać ponadczasowymi.

Wśród projektów Mellody można znaleźć miękkie dzianiny, powabne koronki, zwiewne tkaniny i wiązania czarująco odsłaniające ciało. Wszystkie produkty powstają w polskich szwalniach i zaprojektowane są przez polską projektantkę- Sonię Tattam. Jej najnowsza kolekcja pełna jest zmysłowo odkrytych pleców, subtelnych dekoltów i dziewczęcych koronek. Projekty marki to idealne propozycje na wiosnę i lato, sprawdza się one w wielu sytuacjach. Zarówno podczas biegania przy brzegu morza, jak i romantycznej kolacji z bliską osobą.

Wszystkie nowości Mellody znajdziesz już na platformie Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj!


źródło: Pakamera.pl