Marka FIKAJ - kolekcja magicznych ubrań dziecięcych !

Ubrania marki FIKAJ, które zmieniają się pod wpływem różnych warunków atmosferycznych? Tego jeszcze u nas nie było! Ale zacznijmy od początku.

Beztroskie, radosne, kreatywne… Wszyscy chcielibyśmy, by takie było dorastanie naszych dzieci, ale czy te same wartości mogą również być drogowskazem dla marki odzieżowej? Dorota Mańkowska, właścicielka marki FIKAJ udowodniła, że tak. Dziś wraz ze swoją wspólniczką, Zofią Stawicką, tworzą kolekcję ubrań i dodatków, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również cieszą, uczą i zaskakują… MAGIĄ.

Codzienne wkładanie ubrania może stać się prawdziwą przygodą! Stąd tworzone przez FIKAJ ubranka są przede wszystkim okazją do zabawy, odkrywania, eksperymentowania…

Produkty m.in. z nowej letniej kolekcja HIPPI pod wpływem słońca zmieniają kolory! W pomieszczeniu motywy są białe, a gdy tylko zetkną się z promieniami słonecznymi w mig nabierają intensywnych kolorów! Zabawa na dworze nigdy nie była tak odkrywcza.

FIKAJ ma również magiczną propozycję gdy słońce za chmurami i pada deszcz – kurteczki, na których pod wpływem wody/deszczu pojawiają się wzory. Rzeczy FIKAJ są nie tylko oryginalne, ale również pobudzają wyobraźnię i twórczość u dzieci. Specjalnie dla młodych artystów stworzono koszulki do samodzielnego kolorowania. Daj dziecku kolorowe pisaki i pozwól, by samo stworzyło ubranko, używając swoich ulubionych kolorów. A gdy nastanie wieczór, po zgaszeniu światła na koszulkach i piżamkach ożywają kolorowe, świecące w ciemności wzory.

Dziś uwagę dzieci pochłaniają elektroniczne gadżety zatrzymując je w domach, jednak pobudzające zmysły ubranka są prostym pretekstem do aktywności w naturze. Wyobraźnia, nieskrępowane odkrywanie świata i pobudzanie ciekawości to wartości, które towarzyszą przy projektowaniu fikaśnych ubranek. Tak powstało dotychczas 5 magicznych kategorii produktów, a będzie ich na pewno jeszcze więcej! Daj się zaskoczyć i spraw by Twoje dziecko poczuło się jak superbohater, wróżka czy mieniąca się brokatem księżniczka! FIKAJ to nie tylko twórcza, ekscytująca zabawa, ale bezpieczeństwo i jakość. Wszystkie produkty FIKAJ szyte są w Polsce z tkanin o najwyższej jakości i zgodnych z surowymi normami.

Gdyby dzieci nie FIKAŁY to by nudne życie miały!