MAPA.

Pierwszy singiel został odtworzony na facebooku blisko 60 tysięcy razy. Lightly Brightly spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem słuchaczy i krytyki, najczęściej podkreślając jego ogromną oryginalność. Teraz MAPA prezentuje swój najnowszy singiel, tym razem w języku polskim. To połączenie osobistego tekstu i wyrazistej elektroniki. Kompozycja Dobry Ból zapowiada debiutancką EPkę, która ukaże się jeszcze wiosną. 
MAPA. To solowa odsłona Magdy Pasierskiej, dobrze znanej z projektu Me Myself And I, z którym zagrała setki koncertów w całej Polsce i za granicą. Producentem jej solowego materiału jest jeden z czołowych twórców muzyki elektronicznej w Polsce – Agim Dzeljilji. Sekcje dęte nagrał Tomasz Duda znany ze współpracy z Brodką czy projektem Mitch & Mitch. Muzyka MAPY jest eklektyczną fuzją syntetycznej elektroniki rodem z Berlina, naturalnych brzmień sekcji instrumentów dętych oraz wyjątkowego głosu. Magda śpiewa, czasami melorecytuje i rapuje osobiste teksty. W całości nie brakuje improwizacji.

Magda o zapowiadanej EPce mówi tak:
To jest mapa do mojego świata. Ta płyta jest o mnie, o tym, kim jestem. O tym, jaka jest mapa moich myśli i emocji. Od kilku lat, pomimo grania w Me Myself And I, czułam niezwykle silną potrzebę powiedzenia kim jestem i w jakim świecie żyję, z czym przychodzę do ludzi i co od nich otrzymuję. Gonitwa myśli naturalnie zamieniała się w wypowiedź o sobie, coraz bardziej słowną niż dźwiękową. Konsekwentnie szukałam innych form wyrazu, co po licznych próbach doprowadziło mnie do spotkania z Agimem. To spotkanie wyzwoliło we mnie jakąś nową energię, dzięki czemu poczułam, że w końcu jestem gotowa podzielić się swoimi emocjami ze światem.