Mando Diao to szwedzki zespół spod znaku alternatywnego rocka i klasycznego rock’n’roll-owego brzmienia. 23 listopada wystąpią w warszawskiej Progresji.

Grupa powstała w 1999 roku w mieście Borlänge, zaś 3 lata później ukazał się ich debiutancki album pt. „Brind’Em In”. Wówczas zaczęła się wielka, międzynarodowa kariera Mando Diao, czyli ponad 1,5 mln sprzedanych płyt oraz obecność na najważniejszych światowych festiwalach muzycznych. Do dziś zespół nagrał 8 studyjnych krążków – m.in. „Ode To Ochrasy”, „Give Me Fire”, „Infruset” i „Good Times” oraz tyle samo EP-ek. Ich najbardziej znane kawałki to „Dance With Somebody,” „Gloria” czy „Sweet Wet Dreams”. Co ciekawe – niektóre z utworów Mando Diao zostały wykorzystane w grze komputerowej EA SPORTS FIFA.

Szwedzka grupa to też wyjątkowa, sceniczna energia podczas koncertów. Do Warszawy zespół przyjedzie z nowym materiałem, zatem można spodziewać się niezapomnianego widowiska.

Data: 23.11.2018
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Progresja

Organizator: Follow The Step

!!!KONKURS!!!

Mamy szybki konkurs, do wygrania jedna podwójna wejściówka na koncert! Jeśli chcesz szaleć w rytm największych przebojów szwedzkiej grupy wystarczy, że jako pierwsza osoba zostawisz komentarz pod tym wpisem! Do wygranych odezwiemy się dziś do godziny 16!

No to działajcie!