Lone x Lapalux x Darkstar x Going.Gigs x Kulturalna

LONE, LAPALUX i DARKSTAR w Cafe Kulturalnej, czyli trzy gwiazdy muzyki elektronicznej na jednej scenie już w najbliższy piątek!

 

 

3 siły promotorskie, 3 headlinerów, wielogodzinna muzyczna uczta nowej elektroniki granej LIVE. 24 października, gdy sezon klubowy w pełni już wystartuje, w Cafe Kulturalnej w ramach projektu Plac Defilad odbędzie się wyjątkowa impreza, na której zagrają 3 perełki najnowszej muzyki, highlighty festiwali na całym świecie, artyści, którzy od lat nie schodzą ze słuchawek koneserów elektronicznych brzmień. Ten line-up stanowił marzenie ekip promotorskich, które łączą siły, by wyprodukować ten unikatowy event. Za imprezę odpowiadają: Going – czyli społeczność bywalców najważniejszych wydarzeń w mieście wraz z Music Of The Future – czyli autorzy trwającego 3 lata cyklu z najciekawszymi nazwiskami zagranicznej elektroniki – którzy w nowym sezonie klubowym tworzą kolabo o nazwie Going Gigs, oraz Cafe Kulturalna i Plac Defilad, czyli miejsca, których program jest w absolutnej czołówce sceny warszawskiej.

Na scenie klubu w Pałacu Kultury i Nauki wystąpią:

Lone, który wraz z VJ-em Konx-om-Pax zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce swój audiowizualny show promujący jego ostatnią płytę „Reality Testing”.

Darkstar – wystąpią w nowym składzie i po raz drugi w historii zagrają swój całkowicie nowy materiał koncertowy.

Lapalux, znany z fantastycznych live’ów artysta, który da polskim fanom pierwszą próbkę produkcji z jego drugiego albumu.

 

Co? Lone x Lapalux x Darkstar by Going.Gigs

Gdzie? Cafe Kulturalna

Kiedy? 24/10/2014, start: 21:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/634249466690332