Zapraszamy Was do niezwykłego świata przepięknych lodziarni, w których nie tylko skosztujecie pysznych lodów ale dostarczycie niezwykłej uczty dla oczu. Zaczynając od pastelowych wnętrz zainspirowanych twórczością Wesa Andersona aż po piękną zieleń, która nawiązuje do ogrodów. Zobaczcie 3 wyjątkowe lodziarnie wybrane z zestawienia Magazynu Wallpaper. Lodziarnie znajdziecie w Polsce, Dubaju oraz Mediolanie.

Pierwszą lodziarnią jest Sweet Salvation znajdująca się w Dubaju. Lody które tam znajdziemy to słodka przyjemność posypana orzeszkami, czekoladkami oraz chrupkimi ciasteczkami połączona z pastelowym wnętrzem. Przestronne wnętrze zostało połączone kontrastami od pasteli do czarno białych ilustracji na poszczególnych elementach. W środku wnętrza stoi kontener przerobiony na pastelową ladę do wydawania słodkich przysmaków.

Kolejną przepiękną lodziarnią jest włoska Pasticceria Marchessi znajdująca się w Mediolanie. Historyczne miejsce otworzyło się po raz pierwszy w 1824 roku i od tego czasu funkcjonuje jako smakowita cukiernia z pysznymi lodami. Zielony motyw wnętrza urozmaica czas podczas zajadania się pysznymi smakołykami.

Ostatnią piękną lodziarnią jest Lody Dudek znajdująca się w Mielcu w Polsce. Cukierkowe, a jednocześnie nowoczesne wnętrze zostało stworzone przez pracownię Pigalopus. Przeszklona lodziarnia przygotowana jest na nadchodzące lato, kiedy to ogródek zostanie przepełniony miłośnikami pysznych lodów oraz niebanalnego designu.