LIT:: Stolik kawowy czy konsola

Kolekcja LIT to meble powstałe z połączenia sklejki i stali. To metal najlżejszy, o małej masie atomowej. Seria LIT to meble szalenie lekkie, mimo zbudowania z ciężkich materiałów. LIT jest metalem najlżejszym w przyrodzie, choć wysoce reaktywnym. To seria mebli łącząca w sobie dwa materiały – sklejkę brzozową i stal. Materiały pozornie ciężkie, ale zamknięte w takich formach, by nadać meblu nieposkromioną lekkość.

Stół jadalniany LIT formą nóżek nawiązuje do naszej serii Drupal. Ażurowość nóg stołu wpływa na lekkość i eteryczność mebla, jednocześnie stabilizując całą konstrukcję.Stół sprawdzi się w różnych przestrzeniach: w salonie lub jadalni jako podstawa rodzinnych spędów, ale też w biurze lub pracowni, jako podłoże do kreatywnej pracy na co dzień. Stół możesz śmiało personalizować pod względem wymiaru, wybierz też odcień nóżek zgodnie ze swoimi potrzebami!

Stolik kawowy LIT formą nóżek nawiązuje do geometrii trapezoidalnej. Ażurowość nóg stolika wpływa na lekkość i eteryczność mebla, jednocześnie stabilizując całą konstrukcję. Stół sprawdzi się w różnych przestrzeniach: w salonie jako podręczny blat do pracy i relaksu, ale też w biurze lub pracowni, jako podłoże do kreatywnych spotkań czy kawie. Stolik możesz śmiało personalizować pod względem wymiaru, wybierz też odcień nóżek zgodnie ze swoimi potrzebami!

Konsola LIT formą nóżek nawiązuje do geometrii trapezoidalnej. Ażurowość nóg konsoli wpływa na lekkość i eteryczność mebla, jednocześnie stabilizując całą konstrukcję. Konsola sprawdzi się w przedpokoju, jako towarzysz do przechowywania rzeczy podręcznych. Konsolę możesz śmiało personalizować pod względem wymiaru, wybierz też odcień nóżek zgodnie ze swoimi potrzebami!

LIT stół jadalniany , stolik kawowy oraz konsola *designed by Wood Republic