LIKA prezentuje teledysk do utworu „Błysk”

W miniony piątek swoją premierę miał nowy singiel Liki pt. „Błysk”. Piosenkę  skomponował specjalnie dla niej Marek Kościkiewicz, lider zespołu De Mono. Tekst piosenki napisali wspólnie z Liką. To dynamiczny popowy utwór opowiadający o skomplikowanych meandrach relacji dwojga ludzi.

„Tekst powstał bardzo spontanicznie, w studiu u Marka. Miałam w głowie burzę myśli i po prostu zaczęłam je z siebie wyrzucać a Marek ubierał to melodie. Pierwszy raz pracowałam tak spontanicznie i sprawnie. To w dużej mierze też zasługa doświadczenia Marka Kościkiewicza, który  ma na swoim koncie ma masę przebojowych utworów. Utwór opowiada o trudnych chwilach w związku dwojga ludzi. Zawsze są wzloty i upadki, a najważniejsze to nie zatracić w tym wszystkim siebie i poczucia własnej wartości. Każdy problem, trudna rozmowa to jeden błysk w skali naszego życia…”

Lika kończy właśnie produkcję swojej płyty, na której znajdą się także jej poprzednie single tj. „Toga” i „Lekko tak”.
LIKA (AngeLika Wdowczyk) to pochodząca z Warszawy wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i … prawniczka. Laureatka „Szansy na Sukces” (w edycji finałowej wystąpiła z zespołem Perfect w piosence: „Ale wkoło jest wesoło” oraz w programie z zespołem Wawele: „Biały Latawiec”). Jest też laureatką Muzycznej Rebelii Radia Dla Ciebie.

Ukończyła z wyróżnieniem klasę wokalną Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej I i II stopnia w Warszawie pod patronatem Akademii Muzycznej w Katowicach.  Jest Członkinią Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie. Absolwentka międzynarodowych studiów Master of Laws LL.M. International Law. Założycielka kancelarii prawnej, dyrektor ds. prawnych dużej korporacji międzynarodowej. Spełniona zawodowo i rodzinnie kontynuuje swoją muzyczną przygodę.

Album LIKA pojawi się  latem tego roku.

EXAMPLE.PL