Kochamy festiwale, a jeszcze bardziej modę z nimi związaną – szaloną, kolorową i bardzo wakacyjną. Tego lata nasze ukochane kurtki z jeansu czy spodnie zyskają całkiem nowy charakter. Wszystko za sprawą marka Levi’s!

Muzyka i dżins idą w parze. Tego lata Levi’s ponownie zaprasza do świata festiwalowej customizacji, jednak tym razem każdy może zakasać rękawy i customizować swój denim wedle hasła WE ARE ALL COLABORATORS. Ci którzy wybierają się na festiwale Tauron Nowa Muzyka lub Open’er będą mogli odwiedzić Levi’sa w specjalnej strefie co-creation lab, zabrać swoje ubrania z metką Levi’s i stworzyć festiwalową kreację.

Każdego dnia festiwalu odbywać się będą warsztaty prowadzone przez artystów. Fani Levi’sa na festiwalu Tauron będą mieli okazję spotkać się z Forinem i Barrakuz, natomiast z uczestnikami Open’era spotkają się: Zulu Kuki, Gaba Hair, Forin, Gregor Gonsior.

Dla tych, którzy pragną jeszcze szybszego efektu dostępna będzie strefa Tailor Master, gdzie metodą termodruku goście będą mogli samodzielnie zaprojektować układankę z dostępnych liter, kształtów i kolorów i nanieść ją na dowolną część garderoby.

Festiwalowicze, którzy cenią sobie samodzielność w działaniu, będą mieli możliwość personalizować swoje ubrania i korzystać z naszej strefy przez cały czas trwania festiwalu. Do ich dyspozycji będzie dwóch Tailor Masterów oraz dwoje wolontariuszy. Jedyne co jest potrzebne, aby uczestniczyć w warsztatach to ubranie z metką Levi’s.

Oferowane opcje customizacji to:
Dekonstrukcja
Patchwork
Naszywki, łaty
Naszywanie lampasów, taśm z pomponami, frędzlami, cekinami
Wycieranie, postarzanie papierem ściernym, strzępienie końców
Ozdabianie perłami, dżetami
Nabijanie ćwieków
Malowanie farbą
Dekoracja brokatem
Wykorzystanie agrafek, metalowych oczek

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: Tauron Nowa Muzyka oraz Open’er Festival