Niekwestionowany zwycięzca gali Złotych Globów – film Lalaland już od 20 stycznia w polskich kinach! Reżyser obsypanego nagrodami „Whiplash” tym razem przedstawia muzyczną opowieść w znacznie lżejszym tonie. Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli –  Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbusinessie. Romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood – Emmą Stone i Ryanem Goslingiem.

LLL d 29 _5194.NEF
1 / 12

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Czekamy z niecierpliwością na premierę! Emma Stone i Ryan Gosling wcielili się w główne role, a wybór aktorów nie mógłby być lepszy! Para artystów w fantastyczny sposób wcieliła się w postaci, kreując doskonały klimat filmu i zapraszając nas do podróży ku spełnieniu marzeń. Co więcej, film został nominowany do nagród Złote Globy aż w siedmiu kategoriach i… Zwyciężył we wszystkich! Czy mamy do czynienia z oskarowym pewniakiem?

 

materiały: monolith