Żegnamy szarości i witamy kolor. Omijamy zgiełk i cieszymy się ciszą niemal w centrum miasta. Wśród zieleni, na leżakach, sącząc lemoniadę lub pijąc kawę prosto z zaprzyjaźnionej palarni. Dzieci mogą biegać, bawić się na warsztatach i pałaszować pizzę z pieca. Tak będzie 22 kwietnia podczas targów Ładna wiosna organizowanych w Studiu 99 na mokotowskich fortach przy Racławickiej. Kiedyś koszary i siedziba stacji nadawczej, dziś forty zostały przejęte przez studia projektowe i małe, zatopione w zieleni kawiarenki.

plakat-wiosna-_copy_2

Z dala od biurowych sal i wieżowców, Ładnebebe zaprasza na kameralne targi z selekcją najlepszych marek. Nie będzie broszek z filcu, szarych dresów i opatrzonych akcesoriów. Na stoiskach zobaczymy natomiast najciekawsze zabawki, książki, ubraniowe świeżynki i dodatki dla dzieci. Dopieścimy także mamy, tego możecie być pewni! Wśród wystawców znajdą się ze swoimi nowalijkami takie marki, jak Kids on the Moon, Kółko Krzyżyk i Aqademia. Nie zabraknie retro kapturków MiniMilla i spinek zaprojektowanych przez Kollale.  Sklepy El Pomelo, Mofflo i Happy Go Lucky pokażą swoje kolejne nowe modowe odkrycia. Nie możemy doczekać się także weneckich butów Anniel, które przyjadą prosto ze… Szczecina, wraz z Kafka Concept Store. Z kolei o wiosenny nastrój w sypialni zadbają Radosna Fabryka, Lilu, La Millou i Tiny Bubbles. Ze swoimi drewnianymi cudami przybędą Noosie i Letters of Mine. I na koniec półki z książkami uzupełnimy dzięki wydawnictwom Zakamarki i Wytwórnia. Podczas Ładnej wiosny będzie też miała miejsce pewna niezwykła, książkowa premiera. Ale to tajemnica!

PEŁNA LISTA WYSTAWCÓW: Kids On The Moon, Happy Go Lucky, Mofflo, El Pomelo, Radosna Fabryka, Noski Noski, Zakamarki, Wytwórnia, MiniMilla, Millebaby, DOBRO, Daria Solak plakaty, MOMU, Kollale, Noosie, Kafka Concept Store, Letters of Mine, Tiny Bubbles, Aqademia, Little Bandits, Kółko Krzyżyk, Lilu, Bimbla

JEDZENIE: Lizaki Naturalne oraz po sąsiedzku Czarna Fala

WARSZTATY: Maja Marciniak DIY, Dziki Dzieci i Zabawki z patyków, Kollale i wiosenne ozdoby, Dobro i domowe eko pomadki, Cup tasting w palarni kawy Czarna Fala dla rodziców.

ANIMACJA DZIECI: Mysie Harce: wiosenne sadzonki , ziołowy ogród i malowanie doniczek

KIEDY: 22 kwietnia 2017, godz. 11.00-19.00
GDZIE:  Studio 99, Fort Mokotów, ul. Racławicka 99, Warszawa
WSTĘP: wolny