Kwieciste instalacje :: Wild.Rocks

Kolorowe zdjęcia publikowane na Instagramie nie przestają nas zaskakiwać. Kwieciste instalacje, barwne wzory oraz niebanalne faktury, to magiczny świat, który codziennie ujawnia tysiące nowych zdjęć! Jedną z naszych ulubionych insta przewodniczek jest Ola prowadząca @Wild.Rocks, której dzieła można codziennie obserwować z zapartym tchem. My przygotowaliśmy 3 pytania do autorki cudnych zdjęć. Zobaczcie i przeczytajcie!

Ola, Twój Instagram to przepiękna księga pełna kwiatów, natury oraz tego co najpiękniejsze, skąd pomysł na prowadzenie fotograficznych zapisków?
Fotografowanie kwiatów było dla mnie lekarstwem na zimową szarugę. W środku zimy miałam już tak bardzo dosyć zimna, mrozu i śniegu, że na przekór pogodzie zaczęłam fotografować kwiaty, które były dla mnie synonimem wiosny. Te zaś okazały się tak wdzięcznym tematem, że całkowicie zdominowały moje konto.

Co najbardziej kochasz fotografować?

Najwięcej frajdy sprawia tworzenie i fotografowanie moich małych kwiatowych instalacji. Lubię zaskakiwać odbiorców i igrać z ich wyobraźnią, dlatego fotografowane przedmioty staram się przedstawić w jakiś nieoczywisty sposób.

Czym zajmujesz się kiedy nie publikujesz na @wild.rocks, widziałam świetne plakaty miast oraz przewodnik #DzikoDobry Insta Poradnik, co jeszcze pięknego skrywasz?

Poza publikowaniem kreatywnych fotek na insta staram się też w przystępny sposób dzielić swoją wiedzą na temat fotografii i samego Instagrama. Dlatego między innymi stworzyłam darmowy #DzikoDobry Insta Poradnik o którym wspomniałaś; na swoim koncie @wild.rocks prowadzę też cotygodniowe Kroki z Insta w formie krótkich filmików na Insta story. Poza instagramem jestem też aktywna w blogosferze – powadzę bloga wildrocks.pl na którym udostępniam sporo ładnych i darmowych rzeczy do pobrania plakaty, mapy, tapety na telefon lub plannery.