Kuźnia Kulturalna :: jak połączyć pyszne smaki z wydarzeniami kulturalnymi

kuźnia kulturalna
11 / 11

Kuźnia Kulturalna to bardzo wyjątkowe miejsce w samym sercu starego Wilanowa, miejsce jest niezwykłe, ponieważ łączy dwa oblicza. Pierwsze z nich to restauracja z przepysznymi daniami autorskiej kuchni. Drugie to wydarzenia kulturalne, podczas których możecie spotkać fenomenalnych artystów i doświadczać wspaniałych wydarzeń artystycznych w kameralnej atmosferze.

By najlepiej poznać to miejsce warto je odwiedzić i zarezerwować stolik by wydarzenie kulturalne np. występy kabaretów, koncert poprzedzić przepyszną kolacją. W restauracji największą popularnością cieszą się steki, ale zachwyt wzbudzają również ryby i owoce morze. Goście mają również okazje spróbować dań niskokalorycznych oraz tak zwanego healthy food. Przepyszne desery to raj dla podniebienia – polecamy np. torcik migdałowy semifreddo . Jeśli nie tolerujesz glutenu, jesteś weganinem lub wegetarianinem kuchnia nie ma problemu by przygotować dla Ciebie niebanalny, pełnowartościowy i sycący posiłek spełniający Twoje oczekiwania. Menu jest dostosowywane pod odwiedzających gości. Dzieci również nie zostały pominięte w karcie.  Następnie przy lampce wina, napoju lub innego alkoholu możecie delektować się występem ulubionego artysty. Wydarzenia odbywają się w kameralnej atmosferze, dzięki czemu artysta szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Po występie widzowie mogą chwilkę porozmawiać ze swoimi uwielbianymi wykonawcami, poprosić o autograf i zrobić sobie#selfie.

Kuźnia Kulturalna to również odpowiednie miejsce do spotkań biznesowych, konferencji, wyjątkowych kolacji w gronie najbliższych, spotkań towarzyskich i obiadów rodzinnych. Możecie zorganizować tutaj wesele, komunie, chrzest,  kinderbal, spotkanie świąteczne dla firm i wiele innych ważnych dla Was wydarzeń. Dużą popularnością cieszą się wspomniane wcześniej wydarzenia kulturalne,  jednak na niektóre z nich bilety zostały już wyprzedane, zatem śpieszcie się i koniecznie sprawdźcie na stronie restauracji kalendarz wydarzeń! W najbliższym czasie wystąpią tam Kuba Badach & MaBaSo, Kabaret Hrabi, Urszula Dudziak, Michał Szpak, Sławek Uniatowski i Natalia Przybysz – to tylko niektóre nazwiska, które pojawią się na scenie w Kuźni Kulturalnej. Są to najwybitniejsze nazwiska sceny muzycznej i kabaretowej, nie może Was tam zabraknąć!

Kuźnia Kulturalna

ul. Kostki Potockiego 24

Warszawa