Kulik :: Torebki na wiosnę których zapragniesz

Prosty ale wyrafinowany design to znak rozpoznawczy marki Kulik. Projekty marki to skórzane akcesoria, które będą towarzyszyć nam przez długie lata. Najnowsza kolekcja to połączenie elegancji i najnowszych trendów. Aż trudno się oprzeć kupnu! 

Twórczynie marki Kulik wspierają indywidualny styl i dają możliwość własnej ekspresji. Ich projekty nie przytłaczają stylizacji, a są jej doskonałym wykończeniem. Tworzone przez nie torby to funkcjonalne dzieła sztuki o wysokiej jakości, które są doskonałą alternatywą dla sklepów sieciowych. Wszystkie produkty Kulik są tworzone z najlepszej gatunkowo skóry naturalnej, a dodatki dobierane są tak by wszytko tworzyło harmonijną całość. Dodatkowym atutem jest to, że projektantki współpracują z polskimi rzemieślnikami pracujących w małych zakładach. Dzięki temu mają stały wgląd w proces powstawania i mogą czuwać nad jakością wykonania.

W najnowszej kolekcji znajdziemy torebki w kolorach karmelu i czekolady. Do wyboru mamy nie tylko kilka wzorów torebek ale również bardzo modne w tym sezonie chodaki! W takich butach można spokojnie szaleć na festiwalach jak i iść do pracy. Wszystkie nowości znajdziecie już na platformie Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj!